قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس

رحیمی هلری : فرهنگ شهروندان را با نبود زیرساختها ، نمی توان تطبیق داد

شهرداری قشم نسبت به حفر ۳۲ حلقه چاه سبتیک در محله سجادیه برای مقابله با آبهای سطحی و پساب خانگی اقدام کرده است .

به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری قشم احمد رحیمی هلری با بیان  عقب‌ماندگی زیرساخت‌ها در قشم گفت :  فرهنگ شهروندان قشمی را نمی توان با عقب ماندگی زیرساخت های اساسی شهری تطبیق داد . وی افزود : نبود زیرساختهایی همچون شبکه فاضلاب شهری و رهاسازی پساب منازل می تواند زنگ خطری برای بهداشت و سلامتی باشد .

سرپرست شهرداری قشم ضمن اشاره به ساماندهی آبهای سطحی در محله سجادیه گفت :  ساماندهی آبهای سطحی مقوله‌ای بسیار مهم و حائز اهمیت بوده اما اقداماتی که در حال حاضر توسط شهرداری انجام می گردد ، راهگشای قطعی برای حل معضل آبهای سطحی محله سجادیه نیست . وی بیان داشت : تنها راه حل معضل آبهای سطحی ، اتصال به شبکه فاضلاب شهری است .

احمد رحیمی هلری با تاکید بر حل مشکل آبهای سطحی و برنامه ریزی کوتاه مدت شهرداری گفت : شهرداری در اقدامی ضربتی نسبت به ایجاد ۳۲ حلقه چاه سبتیک در محله سجادیه کرده است اما این راهکار و برنامه ریزی در کوتاه مدت قابل تامل است .

سرپرست شهرداری قشم با تشریح میزان پیشرفت انجام کار گفت : ۳۰ درصد از چاههای سبتیک در این محله حفر و قابل استفاده شده و تا اواسط آبان ماه با اتمام این پروژه دیگر شاهد وجود آبهای سطحی در این محله نخواهیم بود .

رحیمی هلری هزینه های این پروژه را ۱۳۰ میلیون ریال برآورد کردند و گفت : با توجه به اهمیت این پروژه سعی بر استفاده از مصالح باکیفیت بوده که بالغ بر ۱۳۰ میلیون ریال توسط شهرداری هزینه گردیده است .

سرپرست شهرداری قشم با تاکید بر حل مشکل پساب خانگی در سطح شهر گفت : برخی از شهروندان روزانه به شهرداری مراجعه کرده و نسبت به رهاسازی پساب و فاضلاب اعتراض دارند که باید این معضل با برنامه ریزی دقیق و ارائه راهکاری ویژه در کوتاهترین زمان ممکن رفع گردد .

درباره ی روابط عمومی

مطلب پیشنهادی

پیام شهردار قشم به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن

حاج احمد رحیمی هلری شهردار قشم به بهانه روز بیست و ششم مرداد ماه ، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 34 = 41