قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس

رحیمی هلری : شهری بدون تکدیگری ، آرزوی هر شهروندی است 

شهردار قشم در پاسخ به مراجعه کنندگان پیرامون وجود تکدی گری در قشم و مخدوش شدن چهره شهر بر پیگیری معضل تکدی گری تاکید کرد .
به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری قشم احمد رحیمی هلری وجود تکدی گری را از عوامل زشت شدن سیمای شهر دانست و اظهار داشت : حضور تعداد زیادی از متکدیان در سطح شهر و دیدن منظره گدایی زنان ، کودکان و نوجوانان ، باعث برهم خوردن نظم اجتماعی و مخدوش شدن چهره و سیمای بصری شهر میباشد .
شهردار قشم ، تکدی گری را بحران در ساختار جامعه قلمداد کرد و افزود : یکی از نابهنجاری های اجتماعی مساله تکدی گری است که نمایی از بحران در ساختار جامعه را به نمایش گذاشته است . وی گفت : دین مبین اسلام گدایی کردن را نفی کرده است و این عمل ناپسند باید از شهر قشم رخت ببندد .
رحیمی هلری بیان داشت : جولان متکدیان در شهر نه تنها باعث آزار شهروندان قشمی شده ، بلکه باعث رنجش گردشگرانی که به این جزیره می آیند، نیز می شود.
شهردار قشم ضمن اعلام آمادگی خود و مجموعه تحت امر در خصوص اقدامات موثر برای برچیدن تکدیگری در سطح شهر گفت : وجود تکدیگری در شهر زیبنده نیست و هر شهروندی آرزو دارد شهری عاری از تکدیگری را داشته باشد از اینرو شهرداری قشم آمادگی خود را به سایر نهادهای اجرایی برای برچیدن این معضل اجتماعی اعلام می کند .

 

درباره ی روابط عمومی

مطلب پیشنهادی

پیام تسلیت شهردار قشم

حاج احمد رحیمی هلری در پیامی درگذشت پیشکسوت اهل قلم هرمزگان را تسلیت گفت در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 1 = 6