قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس

رحیمی هلری : دو زمین چمن مصنوعی دیگر به سرانه ورزشی قشم اضافه خواهد شد

پس از قهرمانی بسکتبالیستهای جوان استان هرمزگان در مسابقات مرحله نهایی بسکتبال جوانان کشور که در سالن ورزشی شهدای خلیج فارس شهرداری برگزار گردید ، رحیمی هلری ضمن قدردانی از توجه ویژه شهرداران اسبق قشم به گسترش فضاهای ورزشی ، بر تداوم بخشیدن این سیاست گذاری ها تاکید کرد .

به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری قشم ، رحیمی هلری در حاشیه برپایی جشن قهرمانی جوانان استان هرمزگان با برشمردن نقش ورزش در زندگی روزمره انسانها گفت : با قبول اینکه ورزش نقش عمده ای در ریشه کنی هنجارهای اجتماعی دارد ، لازمه همگیر شدن ورزش فراهم آوری و آماده سازی بسترها مناسب در این عرصه است .

سرپرست شهرداری قشم ضمن تقدیر و تشکر از شهرداران اسبق قشم برای توجه ویژه ای که نسبت به گسترش فضاهای ورزشی در شهر داشتند گفت : تقدیر میکنم از نگاه بلند شهرداران اسبق که با هدف گذاری های بلند مدت در عرصه های ورزشی ، امروز شاهد این شکوفایی هستیم که جوانان قشمی با استفاده از اینگونه فضاها ، افتخار آفرینی هایی برای قشم داشتند . وی افزود : امروز نیز همان هدف گذاری ها پابرجاست و شهرداری مصمم تر از همیشه با حمایت شورای اسلامی شهر قشم به کار خود ادامه خواهد داد .

رحیمی هلری با اشاره به برنامه ریزی های آتی شهرداری در خصوص گسترش فضاهای ورزشی شهر قشم بیان داشت : شهرداری به سهم خود با مصوبه شورای اسلامی شهر در خصوص گسترش و تکمیل فضاهای ورزشی طی چند روز آینده با هزینه ای بالغ بر ۲ میلیارد ریالی ، دو ورزشگاه سطح شهر را به چمن مصنوعی مجهز خواهد کرد .

ایشان اضافه کردند : ورزشگاههای شهید رضایی و شهید بازماندگان در دو محله صاحب الزمان (عج) و چاه تنگو پس از تعیین پیمانکار ظرف مدت کوتاهی به چمن مصنوعی با کیفیت مجهز خواهند شد .

درباره ی روابط عمومی

مطلب پیشنهادی

پیام شهردار قشم به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن

حاج احمد رحیمی هلری شهردار قشم به بهانه روز بیست و ششم مرداد ماه ، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 1 =