آخرین خبرها
رحیمی هلری از ساماندهی سرویسهای مدارس قشم خبر داد

رحیمی هلری از ساماندهی سرویسهای مدارس قشم خبر داد

درجلسه هماهنگی امورات حمل و نقل شهر قشم پیش از آغاز سال تحصیلی جدید بر ساماندهی سرویس مدارس تاکید شد .

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری قشم طی جلسه ای با حضور رحیمی هلری مدیرعامل  و محمد قاسمی معاون حمل و نقل شهر و حومه قشم  ، ستوانیکم عبدالرسول نیک بختی نماینده پلیس راهور شهرستان و آقایان محمد جواد عاقلی و عبدالسلام انصاری نمایندگان اداره آموزش و پرورش شهرستان موضوعات و معضلات ایاب و ذهاب و سرویسهای مدارس را بررسی کردند .

مدیر عامل حمل و نقل شهر قشم و حومه گفت : هر اقدامی در راستای سلامت و ایمنی دانش‌آموزان باید صورت پذیرد و برهمین اساس تمامی تصمیمات و اقدامات پیش‌رو را باید با نگاه به ایمنی دانش‌آموزان انجام داد . رحیمی تصریح کرد : در خصوص ساماندهی و انتخاب سرویس های مدارس معیارهای متعددی وجود دارد که بهترین گزینه ها را باید شاخص قرار دهیم .

در ادامه جلسه معاون حمل و نقل شهر قشم و حومه نیز بر آموزش و توجیه رانندگان سرویسهای مدارس تاکید کرد و گفت : رانندگان سرویسهای مدارس در طول سال تحصیلی می توانند الگوی مناسبی پیرامون تعلیم و تعلم برای دانش آموزان باشند اما به شرط این که آموزشهای لازم را دیده باشند .

قاسمی گفت : در چند سال اخیر رفت و آمد دانش آموزان به مدارس یکی از مهمترین دغدغه های حمل و نقل شهر قشم بوده که هر ساله با هماهنگی های صورت گرفته این مهم به خوبی ساماندهی شده است .

برخورد قاطع با سرویسهای مدارس متخلف از تاکیدات ستوانیکم عبدوالرسول نیک بختی نماینده پلیس راهور بود . وی گفت : نصب برچسب و لوگو یکی از راههای شناسایی سرویسهای مدارس است که باید حتما اجرایی گردد .

نیک بختی گفت : راکبان موتور سیکلت حتما باید کلاه ایمنی داشته باشند در غیر اینصورت برابر قوانین و مقررات با آنها برخورد خواهد شد .

 محمد جواد عاقلی نماینده اداره آموزش و پرورش نیز ضمن تقدیر از تلاشهای سالهای گذشته شهرداری قشم گفت : خط کشی گذرگاه عابر پیاده جلو مدارس نیاز مبرمی به ترمیم دارند و از شهرداری قشم انتظار داریم همچون سالهای گذشته در این مورد اقدامات شایسته ای را انجام دهند .

ایشان همچنین بر نصب سرعت گیرها جلو مدارس تاکید کرد و گفت : استفاده از سرعت گیرها یکی از راهکارهای جلوگیری از حوادث رانندگی است که در این مهم نیز جا دارد از شهرداری قشم نسبت به نصب این سرعت گیر ها تشکر کرد .

تعیین نرخ مصوب برای سرویسهای مدارس از نکات  تاکید شده عبدالسلام انصاری نمایندگان اداره آموزش و پرورش شهرستان بود . وی تصریح کرد : نسبت به فراخوانی سرویس های مدارس باید اطلاع رسانی شایسته ای صورت پذیرد .

حمل و نقل قشم حمل و نقل شهرداری قشم حمل و نقل  شهرداری قشم rahimiholori

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*