آخرین خبرها
رحیمی هلری : شاد بودن ، تفریح کردن حق کودکان است .

رحیمی هلری : شاد بودن ، تفریح کردن حق کودکان است .

احمد رحیمی هلری در راستای تجهیز پارکهای سطح شهر قشم عنوان کرد : شهروندان حق دارند از مزیتهای حقوق شهروندی برخوردار باشند .

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری قشم ، سرپرست شهرداری قشم احمد رحیمی هلری در خصوص تجهیز پارکهای سطح شهر گفت : الحمد الله طی چند ماهی که ما در سنگر خدمت رسانی به شهروندان قشم بودیم  توانستیم  با همکاری دلسوزانه عوامل اجرای شهرداری قشم کارهای مفیدی را در سطح شهر ، برای رفاه و آسایش شهروندان انجام دهیم این را به فال نیک می گیریم و تجهیز پارکهای سطح شهر نیز افتخاری دیگر برای شهرداری محسوب می باشد.

رحیمی هلری گفت : طی بازدیدهای مکرر همکارانم از وضعیت پارکهای سطح شهر و مکانهای تفریحی و ارسال گزارشهای اسفبار از وضعیت موجود که در خور شان شهروندان فهیم شهر قشم نبود ، تجهیز پارک ها را یکی از اولویتهای مهم کار خود قرار دادیم .

وی در خصوص تامین اعتبار این طرح  گفت : با رایزنی هایی که اینجانب در سطح استان انجام دادم توانستم از محل تملک دارایی سرمایه ای استان جهت تجهیز پارکهای محله ای اعتبارات لازم که چیزی در حدود ۲ میلیارد ریال را کسب نماییم .

شهردار قشم

رحیمی هلری در ادامه گفت : لازم بود قبل از نصب و استقرار وسایل بازی اقدامات اولیه را نیز در سطح پارکها انجام دهیم و این کار را با جدول کشی ، پیورس و عملیات بتن ریزی کردن آنها شروع کردیم .

سرپرست شهرداری قشم گفت : به دلیل گستردگی کار در مرحله  اول حدود شش پارک و در مرحله دوم تمامی پارکها را سر و سامان خواهیم داد .

رحیمی هلری زمان نصب و استقرار وسایل بازی در پارکها را کمتر از ده روز عنوان کرد و گفت : در حال حاضر تعداد شش دستگاه بازی کودکان را خریداری کرده ایم که بلافاصله بعد از تحویل ، آنها را نصب خواهیم کرد که احتمالا باید کمتر از ده روز  طول نخواهد کشید .

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


شش + 1 =