آخرین خبرها
راه اندازی مجدد جایگاه سوخت شهرداری با امکانات باکیفیت

راه اندازی مجدد جایگاه سوخت شهرداری با امکانات باکیفیت

در بازدید از اسکله شهید ذاکری  توسط شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر به همراه قائم مقام سازمان منطقه آزاد قشم ، راه اندازی جایگاه سوخت شهرداری مورد تاکید قرار گرفت .

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری قشم ، رستم گورانی از بازسازی مجدد جایگاه سوخت شهرداری واقع در اسکله شهید ذاکری خبر داد .

شهردار قشم وجود جایگاه عرضه سوخت در این مکان را مهم دانستند وگفتند : پس از تعطیلی این جایگاه برای شناورهای مسافربری و در کل ناوگان حمل و نقل دریایی  مشکلات عدیده ای به وجود آمد و بسیاری از کارها نیز مختل گردید .

 وی گفت : با راه اندازی مجدد این جایگاه علاوه بر تسهیل سوختگیری شناورهای مسافربری ، از تأخیرهایی که بعضاً بابت پیمودن مسافت طولانی  شناورهای مذکور برای سوختگیری به وجود می آید جلو گیری می گردد .

شهردار قشم با اشاره به تعویض مخازن این جایگاه گفتند : علت تعطیلی این جایگاه پوسیدگی مخازن سوخت اعلام شده که طی بازدید بعمل آمده در بازسازی که قرار است انجام گردد سعی بر آن می شود با نصب وسایل ازجمله مخازن سوخت با کیفیت بالا، علاوه بر بالا بردن ضریب امنیت از نشت احتمالی سوخت  که حاصل پوسیدگی می باشد جلوگیری گردد .

رستم گورانی گفت : راهکارها و  طرح های پیشنهادی بهره برداری این جایگاه در حال برسی است که با همکاری و هماهنگی سازمان منطقه آزاد قشم به آن پرداخته و در آینده ای نزدیک اجرا می گردد .

وی با اشاره به همکاری نزدیک با سازمان منطقه آزاد قشم گفت : هدف همه نهادها ، خدمت رسانی به مردم است و از این که مسئولین در سازمان منطقه آزاد قشم در چنین صحنه هایی دوشادوش با شهرداری همکاری می کنند سپاسگذاریم .

دکتر حبیبی قائم مقام سازمان منطقه آزاد قشم که در این بازدید شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر قشم را همراهی می کرد گفت : تلاشها باید به سمتی سوق داده شود که رضایتمندی مردم و شهروندان را در پی داشته باشد .

IMG_3749 IMG_3756

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


هفت × 8 =