آخرین خبرها
دیدار مسئولین شهرستان با امام جمعه شهرستان قشم

دیدار مسئولین شهرستان با امام جمعه شهرستان قشم

دیدار مسئولین شهرستان با امام جمعه شهرستان قشم

به مناسبت آغاز ایام الله دهه فجر فرماندار شهرستان به همراه مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان به دیدار امام جمعه رفتند و با وی گفتگو کردند.

به نقل از پایگاه خبری امامت قشم؛ حجت الاسلام جوکار در این دیدار ضمن تبریک فرا رسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: دربه ثمر رسیدن انقلاب عوامل و دلایل زیادی وجود داشت که نیاز است این عوامل شناسایی و تقویت شوند.

وی یکی از عوامل را دینی و معنوی بودن انقلاب و وحدت کلمه عنوان کرد و گفت: این انقلاب با شعار وحدت کلمه و هم دلی شکل گرفت و بر پایه مبانی دینی و معنوی اسلامی پی ریزی شد و بر اصل لا اله الی الله استوار است.

امام جمعه قشم عامل دوم را مردمی بودن این انقلاب دانست و گفت: امام راحل همانند پیامبر مکرم اسلام نهضتی ادامه دار را بوجود آورد که بر نقش مردم در آن تکیه می شود زیرا خود مردم این انقلاب را بوجود آوردند و کماکان پس از گذشت ۳۷ سال از عمر با برکت انقلاب حامی و پشتیبان نظام هستند.

وی سومین عامل را هدایت عالمان دینی دانست و گفت: اگر این انقلاب به پیروزی رسید بی شک بخش مهمی ازآن به واسطه نقش مهم و کلیدی امام (ره) بوده است و درحال حاضر نیز وجود رهبری مدبرانه مقام معظم رهبری موجب تداوم حرکت انقلاب است و وظیفه همه است که حامی و پشتیبان ولایت فقیه باشند و اگر حراست خوبی از ولی فقیه انجام نگیرد دشمن به هدف خود خواهد رسید.

جوکار وحدت و هم دلی بین مردم و دولت را باعث پیشرفت و رسیدن به دستاوردهای مهم عنوان کرد و افزود: اگر امروزه دولت و دستگاه دیپلماسی کشور به نتایج خوبی دست پیدا کرده اند به علت وحدت بین آحاد ملت و وحدت بین مسئولان جمهوری اسلامی بوده است.

وی گفت: انقلاب اسلامی موجب تحول در همه ابعاد فرهنگی سیاسی و اقتصادی شده است و مردم از مسئولان انتظار دارند از تلاش هایی که برای به سرانجام رسیدن انقلاب متحمل شده اند حفاظت و صیانت کنند.

امام جمعه قشم در پایان از مسئولان درخواست کرد که مشکلات شهرستان را تا حد امکان در خود شهرستان حل کنند و از طرح مسائل و مباحث شهرستانی در کشور و یا استان تا حد امکان خودداری کنند و از قانون برای رعایت اصل وحدت و هم دلی  به نفع مردم شهرستان بهره ببرند.

به روایط تصویر …

دیدار مسئولین شهرستان قشم با امام جمعه شهرستان (1) دیدار مسئولین شهرستان قشم با امام جمعه شهرستان (2) دیدار مسئولین شهرستان قشم با امام جمعه شهرستان (4) دیدار مسئولین شهرستان قشم با امام جمعه شهرستان (5) دیدار مسئولین شهرستان قشم با امام جمعه شهرستان (6)

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


سه × 3 =