آخرین خبرها
دیدار صمیمی شهردار با اهالی محله صاحب‌الزمان (عج)

دیدار صمیمی شهردار با اهالی محله صاحب‌الزمان (عج)

ابراهیم رستم‌گورانی شهردار قشم با هدف تشریح فعالیت‌های شهرداری در سطح محلات شهر، در جمع مردم محله مسجد صاحب‌الزمان‌(عج) حضور یافت.

حجت‌الاسلام واقفی امام جماعت مسجد صاحب‌الزمان(عج) ضمن تقدیر و تشکر از شهردار و پرسنل شهرداری گفت: ما شهروندان همان‌گونه که در خانه‌هایمان وظائفی بر عهده داریم، در شهر نیز می‌بایست برای نظافت و حفظ فضای سبز کوشا باشیم.

شهردار قشم ضمن تشکر از همکاری‌های مردم این محله با شهرداری گفت: پارک‌های محله‌ای از جمله فضاهایی است که می‌تواند تاثیر خوبی در روحیه شهروندان داشته باشد؛ وی افزود: در بازدیدی که از این محله و محلات دیگر خواهیم داشت افرادی به انتخاب مردم این محله به‌عنوان شورایار و شهردار محله انتخاب خواهند شد که پل ارتباطی بین مردم و شهرداری و شورای شهر خواهند بود.

رستم‌گورانی افزود: من با دید تعامل آمده‌ام و معتقدم مردم ما باید از امکانات خوب و ویژه‌ای بر خوردار باشند بخصوص بافت‌های قدیم که به لحاظ عدم امکانات فرهنگی ورزشی و فضای سبز مستلزم رسیدگی بیشتری است.

وی احداث پارک‌های محله‌ای و سالن چند منظوره ورزشی را از اولویت‌های پروژه‌های شهرداری عنوان کرد؛ گورانی با بیان این‌که تا به حال سالنی که زیبنده شهر و مردم قشم باشد در این شهر نبوده، گفت: تلاش ما بر این است که بتوانیم در سال ۹۴ هدیه کوچکی را به شهروندان تقدیم کنیم. شهردار در پایان اظهار امیدواری کرد؛ با بازدید از محله‌ها و انتخاب شهردار و شورایاران بتوانیم در پیشبرد شهر گام‌های موثری برداریم.

IMG_0840 IMG_0844 IMG_0849 IMG_0854 IMG_0954 IMG_0969 IMG_0989 IMG_0997

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


× 2 = چهار