آخرین خبرها
دیدار صمیمانه شهردار و رئیس شورای شهر قشم با بازنشستگان شهرداری

دیدار صمیمانه شهردار و رئیس شورای شهر قشم با بازنشستگان شهرداری

بمناسبت ایام الله دهه مبارک فجر، رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار قشم با ۳۰ نفر از بازنشستگان شهرداری قشم دیدار نمودند.

محمد رفیع پورمولوی رئیس شورای اسلامی شهر قشم در این دیدار، ضمن تشکر از ابتکار شهردار قشم جهت برگزاری نشست صمیمی با بازنشستگان، با یادآوری خاطرات خود از شهرداری قشم در سالهای ( ۶۱-۵۷) گفت: بازنشستگان شهرداری قشم شاکله، پایه و اساس شهر قشم را با کمبود امکانات در آن زمان سازماندهی نموده اند و این خاطرات خدمات موثر، هرگز از یاد شهروندان قشم نخواهد رفت.

وی افزود: خاطرات بازنشستگان به عنوان تاریخ شفاهی معاصر قشم می تواند به صورت یک کتاب برای شهروندان مکتوب شود و صفا و صمیمیت سالهای گذشته را در زهن مردم قشم تداعی کند.

ابراهیم رستم گورانی شهردار قشم هم در این نشست صمیمی ضمن تبریک دهه مبارک فجر گفت:

کارمندان بازنشسته شهرداری به عنوان نیروهای با تجریه باید در مدیریت محلات از آنها استفاده شود و شهرداری قشم آماده استفاده از نظرات و پیشنهادات این عزیزان در زمینه مدیریت شهری قشم می باشد.

شهردار قشم ادامه داد: این نهاد مردمی در راستای کمک به بازنشستگان شهرداری، در حال رایزنی با فروشگاه های زنجیره ای  جهت خدمات رفاهی به این عزیزان است.

وی افزود: تکریم و تجلیل از بازنشستگان شهرداری قشم باید به یک رویه و عادت در شهرداری تبدیل شود تا خاطرات این تلاشگران شهری همواره در میان شهروندان باقی بماند.

در این دیدار صمیمی شهردار قشم با قدردانی از خدمات صادقانه ۳۵ ساله حسن زرنگاری هرمزی که به بازنشستگی مفتخر شدند و همچنین از خانواده مرحوم عبدالغفور قشمی از کارمندان بازنشسته شهرداری که یک هفته  بعد از بازنشستگی، دار فانی را واع گفت،  تجلیل بعمل آورد.

IMG_8377 IMG_8426 IMG_8504

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 3 = ده