قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس

دیدار شهردار اسبق با شهردار قشم

شهردار قشم در دیدار  با مدیر امور اجتماعی سازمان منطقه آزاد قشم بر هم افزایی خدمت به شهروندان تاکید کرد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری قشم ، رحیمی هلری در این دیدار بر اهمیت نقش شهروندان در امور اجتماعی تاکید کرد و گفت : رکن و اساس شکل گیری فعالیت های اجتماعی ، مشارکت شهروندان است که باید در این زمینه سعی شود همه کارها را با مشارکت شهروندان به پیش ببریم . وی بیان داشت : شهرداری قشم با پشتیبانی شورای اسلامی شهر برنامه های خاصی در این زمینه را دنبال خواهد کرد.

شهردار قشم در ادامه اظهار داشت: شورایاران چشم بیدار جامعه هستند و فعالیت های شهر را رصد می کنند و تمامی ارگانها باید باید از این ظرفیت بالقوه استفاده بهینه کنند .

در ادامه این جلسه تراب ذاکری مدیر امور اجتماعی سازمان منطقه آزاد قشم ضمن تبریک به مناسبت انتخاب شایسته توسط شورای اسلامی شهر را نشان از نگاه بلند و پیشرفت قشم دانستند و گفت : انتخاب رحیمی هلری به عنوان شهردار قشم می تواند نقطه عطفی برای شهروندان باشد . ذاکری افزود : امیدواریم با وجود آقای رحیمی هلری تحولی در حوزه امور اجتماعی را شاهد باشیم .

تراب ذاکری افزود : سازمان منطقه آزاد این پتانسیل را دارد که با برگزاری برنامه های مشترک و همگرایی با سایر نهادهای فعال در عرصه اجتماعی ، آگاهی را در بین جامعه به وجود آورد . وی بیان داشت : هدف دیگر از مشارکت ارگانها با یکدیگر ، ایجاد ارتباط بیشتر و فرهنگ سازی با شهروندان است که باید بیشتر در شکل گیری آن تلاش کنیم .

مدیر امور اجتماعی سازمان منطقه آزاد نقش محرک شهروندان در به ثمر رسیدن تلاشها را بی بدل توصیف کردند و گفت : البته باید اشاره نمود که سیاست های مشارکتی ، به خودی خود و بدون همراهی با شهروندان ، تأثیری مثبت و کارآیی مطلوبی نخواهد داشت و باید نقش شهروندان را بعنوان نیروهای محرک و موثر درنظر گرفت .

درباره ی روابط عمومی

مطلب پیشنهادی

پیام شهردار قشم به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن

حاج احمد رحیمی هلری شهردار قشم به بهانه روز بیست و ششم مرداد ماه ، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − = 19