قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / اخبار / دکتر رستمی‌فر : باید مطالبه گر خوبی برای مردم شهرمان باشیم

دکتر رستمی‌فر : باید مطالبه گر خوبی برای مردم شهرمان باشیم

 

به مناسبت گرامیداشت روز شوراها ، همایشی به میزبانی فرماندار قشم در سالن غدیر فرمانداری به حضور مسئولین و اعضای شوراهای شهر و روستا برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قشم ، دکتر رستمی فر ریاست شورای اسلامی شهر ضمن تشکر از حمایت های همه جانبه فرماندار محترم و ائمه جمعه شهرستان در خصوص اجرای پرژه های عمرانی بیان داشت : از ضروریات است که در جامعه ما شوراها باید به مباحث فرهنگی و اجتماعی در کنار کارهای عمرانی که انجام می‌شود توجه ویژه ای داشته باشند .

رستمی‌فر ضمن بیان دغدغه فرماندار و ائمه جمعه شهرستان قشم در خصوص وجود آسیب ها اجتماعی گفت : آسیبهای اجتماعی که جناب آقای فرماندار فرمودند واقعاً در شهرستان قشم وجود دارد و ما به عنوان اعضای شورای اسلامی باید کمک کنیم تا حل و فصل و رفع شود هرچند امام جمعه محترم شهرستان و جناب حاج آقای خطیب امام جمعه اهل سنت شهر قشم نیز بارها بر این امر تاکید کردند .

دکتر رستمی‌فر یکی از اهداف و برنامه های شورای اسلامی شهر قشم را ، کارهای فرهنگی عنوان کردند و گفت : در شورای اسلامی شهر قشم این تلاش شده است تا بیشتر بر روی مباحث فرهنگی و اجتماعی  با جدیت و حساسیت ویژه ای کار شود . وی در ادامه افزود : حتما یکی از اهدافی را که دنبال خواهیم کرد ، در خصوص مباحث فرهنگی و اجتماعی خواهد بود .

رئیس شورای اسلامی شهر قشم مهمترین آسبی را که می تواند متوجه شورای اسلامی شهر باشد را دخیل دانستن مسائل قومیتی و مذهبی عنوان کرد و گفت : باید توجه داشت تا اینکه در تصمیمات مسائل قومیتی و مذهبی را در کارهایمان دخیل نکنیم . وی گفت :  اگر مسائل قومیتی ، مذهبی و خانوادگی در کارهایمان دخیل باشد تصمیم گیری ها دشوار خواهد شد و ما با افتخار می گوییم که در شورای اسلامی شهر قشم فارغ از نگاه‌های مذهبی و قومیتی به مسائل شهر توجه داریم و خواهیم داشت .

دکتر رستمی‌فر یکی از اشکالاتی که می تواند بر تصمیمات اثر منفی بگذارد را نگاه‌های آسیب زا عنوان کردند و گفت:   مهمترین آسیبی که میتواند به شوراها ضربه بزند و در تصمیمات اثر بگذارد ، نگاه‌هایی است بر منطق و عقلانیت نباشد . وی اظهار داشت : ما باید مطالبه گران خوبی برای مردم باشم و  نباید  برمبنای اینکه ما از چه حزبی و گروهی آمده ایم تصمیمات اتخاذ شود .

رئیس شورای اسلامی شهر قشم در پایان سخنرانی خود بیان داشت : انشاءالله به یکدیگر کمک کنیم تا با اتخاذ تصمیمات مناسب در شوراهای اسلامی موجب رسیدن به اهداف عالیه مصالح نظام ، دولت ، کشور و مردم را به همراه داشته باشد .

درباره ی روابط عمومی

مطلب پیشنهادی

رحیمی هلری : اماکن احداثی توسط شهرداری ، کانوان مشارکت شهروندان است

با همت انجمن خیریه محسنین قشم و در آستانه فرارسیدن سال جدید تحصیلی ، جشنواره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 1 = 3