آخرین خبرها
دیدار شهردار و مسئولین قشم با امام جمعه اهل سنت شهرستان
قشم

دیدار شهردار و مسئولین قشم با امام جمعه اهل سنت شهرستان

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری قشم و به نقل از پایگاه خبر ی هرمز آنلاین شیخ عبدالرحیم خطیبی در دیدار با شهردار و مسئولین ادارات که به مناسبت دهه مبارک فجر انجام شد گفت: انقلاب اسلامی با مجاهدت امام خمینی (ره) و وحدت و یکپارچگی مردم و خون شهدا به ثمر نشست .

شیخ عبدالرحیم خطیبی در دیدار مسئولین ادارات که به مناسبت دهه مبارک فجر انجام شد گفت: انقلاب اسلامی با مجاهدت امام خمینی (ره) و وحدت و یکپارچگی مردم و خون شهدا به ثمر نشست .

وی افزود: امروز وظیفه همه ما آن است تا با خدمتگذاری بتوانیم برای انقلاب کاری بکنیم چرا که دوستداری انقلاب به تنهایی کافی نیست و کسانی هم هستند که در ظاهر دوستدار انقلاب هستند و خواسته یا ناخواسته به انقلاب ضربه می زنند.

امام جمعه اهل سنت قشم شکر گذاری از نعمت انقلاب را مهمترین رکن برای حفظ آن عنوان کرد و اظهار داشت: شاید در مقابل تحریمهای دشمنان مشکلاتی داشته باشیم اما باید با صبر این نعمت الهی را قدردان باشیم و با شکر گذاری است که نمعتهای الهی  استمرار می یابند.

وی با اشاره به فاصله بین مردم و حکومت طاغوت اظهار داشت : به حمد الهی و با تدبیر حکیمانه امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب مردم با دین انس گرفته اند و به روحانیت احترام می گذارند که این از ثمرات اسلامی بودن حکومت است.

شیخ خطیبی ادامه داد: باید از مسئولین که واسطه نعمات الهی هستند شکرگذار بود و مسئولین هم با حسن خدمت تعامل دوطرفه را با مردم به وجود بیاورند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: هنر انقلاب اسلامی این است که آزادی و امنیت را با هم جمع کرده است و امروز به لطف خداوند متعال ایران در بین کشورهای منطقه از امنیت بالایی برخوردار است.

IMG_7577 IMG_7585 IMG_7582 IMG_7579 IMG_7589

قشم

قشم

IMG_7597

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*