آخرین خبرها
دیدار شهردار و مسئولین قشم با امام جمعه شهرستان

دیدار شهردار و مسئولین قشم با امام جمعه شهرستان

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری قشم و به نقل از پایگاه خبری هرمزآنلاین حجت الاسلام جوکار در دیداربا شهردار و مسئولین ادارت و نهادهای دولتی که در دفتر امام جمعه قشم برگزار شد گفت :انقلاب اسلامی عطیه الهی و امید و آرزوی پیامبران بود که به دست امام خمینی(ره) به وقوع پیوست.

حجت الاسلام جوکار در دیدار مسئولین ادارت و نهادهای دولتی که در دفتر امام جمعه قشم برگزار شد گفت :انقلاب اسلامی عطیه الهی و امید و آرزوی پیامبران بود که  به دست امام خمینی(ره) به وقوع پیوست.

وی افزود : با حضور و تلاش مردم و مسئولین جامعه ای پیشرفته ، قانون مند و عادلانه که جزو اهداف انقلاب اسلامی محقق می شود.

امام جمعه قشم دینی و مردمی بودن را دو شاخصه بارز انقلاب اسلامی ایران دانست و بیان کرد : امام خود به تنهایی به میدان نیامد و  برای حفظ انقلاب هم نیاز به حضور مردم  و عزم ملی هستیم  و از طرفی  حاکمیت سیاسی عادلانه وسالم در سایه تعالیم اسلام محقق می شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت : بر اساس آیات قرآن ، مقاومت  شرط اصلی در مقابله با استکبار است لذا برای   حفظ و صدور انقلاب نیازمند استقامت و استمرار آن هستیم.

حجت الاسلام جوکار ادامه داد:برای رسیدن به تمدن اسلامی که آرزوی امام راحل است باید اقتصاد خود را مقاومتی کنیم و در مقابل تحریمات و دسیسه های دشمن مقاومتی فکر و تصمیم بگیریم.

امام جمعه قشم با اشاره به راه کارهای استمرار انقلاب اسلامی تاکید کرد : با تعهد به اسلام ، حفظ حضور مردم ، التزام به ولایت فقیه و حفظ روحیه جهادی و خدمت گذاری  می توانیم در مقابل دشمنان انقلاب خود را حفظ کنیم و به تمدن اسلامی دست پیدا کنیم.

وی در پایان از مسئولین خواست تا با حضور در بین مردم و نشستن پای حرفهای آنها و تلاش در جهت رفع مشکلات به مردم امید بدهند تا از به وجود آمدن تردید در دلهای مردم جلو گیری شود.

IMG_7561 IMG_7569

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


× 6 = بیست چهار