آخرین خبرها
دوچرخه سواران حامی محیط زیست ، میهمان شهر قشم

دوچرخه سواران حامی محیط زیست ، میهمان شهر قشم

دوچرخه سواران حامی محیط زیست ، میهمان شهر قشم

به گزارش بخش خبری واحد روابط عمومی شهرداری قشم ، با حضور شهردار و مسئولین شهرستان قشم و همچنین با همراهی سه دوچرخه سوار فعال محیط زیست ، اقدام به کاشت چهار نهال در گلزار شهدای قشم کردند .

سید مسعود طباطبایی جانباز ۶۵ درصد کشورمان برای سومین بار اقدام به مسافرت با دوچرخه به دور ایران نموده است که اینروزها با همراهی دو فعال محیط زیست هلندی و آلمانی ، میهمان جزیره قشم هستند .

وی  هدفش از سفر به جزیره قشم را تکریم یاد شهدا و صیانت از منابع طبیعی و محیط زیست کشور عنوان کرد و افزود : در این سه بار رکاب زنی به دور کشور سه شعار را مد نظر داشتم نخستین حرکت با انتخاب رنگ قرمز پرچم ایران به عنوان نماد ترویج ایثار و شهادت و یادمان حماسه سازان تاریخ ساز ایران ، رنگ سبز را که ترکیبی از ایثار و شهادت و حفظ منابع ملی، طبیعی، تاریخی و زیست محیطی کشور است را برای دومین سفر و هچنین  رنگ سفید پرچم ایران به عنوان نماد صلح و دوستی اقوام ایرانی، رکاب زنی را در سال ۹۵ آغاز نموده است .

این جانباز همراه با دو دوچرخه سوار خارجی از کشورهای هلند و آلمان با حضور جمعی  از مدیران ادارات با حضور بر مزار شهدای شهر قشم در صحن امامزاده سید مظفر (ع) اقدام به کاشت چهار نهال به یاد شهدای دفاع مقدس ، شهدای گمنام ، شهدای مدافع حرم و محیط بانان محیط زیست کشور که در راه دفاع از منابع حیاتی کشور جان خود را از دست داده اند نمودند .

کریس و سارا مردم ایران را مهمان نواز و خونگرم معرفی کردند که علی رغم همه تبلیغاتی که سعی دارند مردم و دولت ایران را خشونت طلب و افراطی نشان دهند ، رفتار خوبی را با سایر ملتها دارند .

%d9%86%d9%87%d8%a7%d9%84-%da%a9%d8%a7%d8%b1%db%8c %d9%85%d8%b3%d8%b7%d9%88%d8%b1%db%8c %d8%b4%d9%87%d8%b1%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c %d8%af%d8%a7%d8%af%db%8c-%d8%ae%d9%88%d8%a7%d9%87 %d8%b4%d9%87%d8%b1%d8%af%d8%a7%d8%b1

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*