آخرین خبرها

در پی استعفای تراب ذاکری از سمت شهردار شهر قشم ، احمد رحیمی هلری سرپرست شد.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری قشم در مورخه شنبه سوم خرداد ماه سال نود و سه تراب ذاکری قشمی ، استعفای خود را به شورای اسلامی شهر قشم تحویل داد .

آقای تراب ذاکری قشمی که از مورخه شانزدهم آبان ماه سال نود و دو به عنوان شهردار قشم منصوب شده بود استعفا خود را تسلیم رئیس شورای اسلامی شهر قشم کرد .

در متن استعفا تراب ذاکری آمده است ، احتراماً پیرو حکم استاندار محترم هرمزگان مبنی بر انتصاب اینجانب بعنوان مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان بدینوسیله از پست شهردار قشم استعفا می دهم

آقای تراب ذاکری در بندی از متن استعفا خود خطاب به شورای اسلامی شهر ضمن تقدیر و تشکر از آنها گفت : از اعضای محترم شورای اسلامی شهر قشم بواسطه حسن ظن در انتخاب اینجانب بعنوان شهردار و همچنین همکاری و تشریک مساعی اعضای محترم کمال سپاس و قدر دانی را دارم .

رئیس و اعضاء شورای اسلامی شهر قشم طی برگزاری هفتمین جلسه در سال نود و سه به موضوع استعفا شهردار قشم پرداختند و ضمن تقدیر و قدردانی از زحمات آقای تراب ذاکری به عنوان شهردار، استعفا ایشان را پذیرفتند .

رئیس و اعضاء شورای اسلامی شهر قشم پس از بررسی ها لازم جناب آقای احمد رحیمی هلری را به سمت سرپرست شهرداری قشم منصوب کردند . 

تراب ذاکری قشمی

احمد رحیمی هلری 

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 8 = چهارده