آخرین خبرها
دادی خواه : سیاه پوشی شهر در ایام محرم یک نماد است

دادی خواه : سیاه پوشی شهر در ایام محرم یک نماد است

مسئول روابط عمومی شهرداری قشم ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام ، تشریح عملکرد شهرداری در ایام ماه محرم ، از همکاری شهرداری با هیئت های عزاداری خبر داد

به گزارش بخش خبری واحد روابط عمومی شهرداری قشم ، دادی خواه مسئول روابط عمومی شهرداری قشم طی سخنانی گفت : سیاه پوشی شهر در ایام محرم یک نماد مذهبی است که شهرداری قشم نیز طبق روال هرساله این کار را با ظرافت و حساسیت انجام داده است . وی گفت : طراحی ، چاپ و نصب بنر در سطح شهر از جمله فعالیت شهرداری در این ایام می باشد .

مسئول روابط عمومی شهرداری ضمن یاد آوری همکاری شهرداری با هیئات مذهبی فعال در سطح شهر افزود : در اختیار گذاری جایگاهای نصب بنر روز شمار محرم در چند نقطه از شهر به هیئات مذهبی فعال از دیگر اقدامات شهرداری می باشد .

دادی خواه با اشاره به استفاده از ظرفیت های تبلیغاتی نو ظهور در این راستا گفت : استفاده از ظرفیتهای تبلیغاتی به شیوه های جدید یکی از راهکارهای موجود می باشد که شهرداری قشم در این زمینه نیز ورود کرده است . وی افزود : ارسال پیامک از طریق سامانه پیامکی به بیش از ۴هزار شماره تلفن همراه ، تولید تصاویر اینفوگرافیک و انتشار آن در فضای مجازی از فعالیت های شهرداری در طی مدت ماه محرم می باشد .

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


4 + پنج =