آخرین خبرها

حفاری‌های شهری چالش‌ها و مشکلات آن در محلات شهر قشم

با توجه به کمبودهایی که در سطح محلات شهر قشم در بحث خدمات شهری وجود دارد شایسته نیست که مشکل حفاری‌ها بر مشکلات مردم محلات افزوده شود.

به گزارش واحد خبر روابط عمومي شهرداري قشم ، رستم‌گورانی با تاکید بر لزوم خدمات‌رسانی ادارات به محلات قشم از وجود حفاری‌های مزاحم در سطح محلات که مدت زمان زیادی از آن‌ها می گذرد انتقاد کرد و خواستار رعایت حال ساکنان محلات از سوی دستگاه‌های ذیربط شد.

رستم‌گورانی اظهار داشت: با توجه به مشکلاتی که در عرض معابر در محلات وجود دارد بعضاْ مشاهده می‌شود حفاری‌های سطح محلات مزاحمت‌هایی را برای عبور و مرور ساکنین محلات ایجاد کرده است.

وی لزوم اخذ مجوز از دستگاه‌های متولی را یادآور شد و افزود: طولانی شدن برخی از حفاری‌ها باعث خلل در عبور و مرور مردم در محلات شده است. وی در این مورد به محله ملاموسی در بافت قدیم شهر قشم و سایر محلات اشاره کرد.

رستم‌گورانی در ادامه بر لزوم بازسازی آسفالت از سوی دستگاه‌های متولی که اقدام به حفاری کرده‌اند یادآور شد و افزود: با توجه به کمبودهایی که در سطح محلات شهر قشم در بحث خدمات شهری وجود دارد شایسته نیست که مشکل حفاری‌ها بر مشکلات مردم محلات افزوده شود.

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*