آخرین خبرها

توسعه محلات قشم و ضرورت ایجاد تعامل دستگاههای اجرایی

شهردار قشم لزوم همکاری دستگاه های اجرایی برای توسعه محلات در قشم تاکید کرد.

ابراهیم رستم گورانی شهردار قشم در بحث توسعه محلات با بیان اینکه امروزه محلات قدیم به عنوان نبض تپنده هر شهری عمل می کند گفت: شهر قشم به واسطه موقعیت تجاری و اقتصادی به تبع تحولاتی که در چندسال اخیر صورت گرفته به عنوان بافت پر تحرک محسوب می شود. وی افزود: وجود محلات و بازارهای قدیمی، مجتمع های جدید تجاری، وجود اسکله مسافری و دیگر ظرفیت ها سبب شده این بافت از گذشته تاکنون روز به روز توسعه یابد. رستم گورانی تبیین کرد: علیرغم تلاش های زیادی که در زمینه بهسازی و نوسازی صورت گرفته تاکنون ساکنان این محلات با محدودیت هایی در زمینه خدماتی، بهداشتی و رفاهی مواجه هستند. گورانی وجود منطقه آزاد در قشم و دیگر ارگان ها را به عنوان یک نقطه قوت در این راستا ذکر کرد.

رستم گورانی گفت: شهرداری در راستای ارتقای خدمات محلات شهر قشم پروژه هایی را مد نظر دارد که امید است در راستای استیفای حقوق شهروندی مطالبات مردم در محلات بافت قدیم قشم با همکاری شهرداری و سازمان منطقه آزاد و دیگر دستگاه های اجرایی محقق شود.

 وی در پایان با تاکید بر لزوم همکاری و هماهنگی ادارات و سازمان ها در قشم گفت: قطعا وجود موازی کاری فرصت های توسعه محلات را از بین خواهد برد و آنچه در اهداف عالی سند چشم انداز کشور که توسعه پایدار محلات را در برنامه های شهرداری و خدماتی به شهروندان خواستار شده محقق نخواهد شد.وی اظهار امیدواری کرد که در سایه همکاری و تعامل با سایر ادارات به این مهم دست یابیم .

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


− 6 = سه