آخرین خبرها
توسعه قشم با مساعدت سازمان منطقه آزاد سرعت می گیرد

توسعه قشم با مساعدت سازمان منطقه آزاد سرعت می گیرد

شهردار قشم گفت: توسعه همه جانبه قشم بامساعدت و همکاری سازمان منطقه آزاد سرعت می گیرد و مردم از ما انتظار دارند در یک فرآیند تعاملی دو سویه به سمت توسعه شهر قشم حرکت کنیم.

مهندس تراب ذاکری افزود: شهرداری قشم از فرصت نهایی شدن تفاهم نامه با سازمان منطقه آزاد قشم برای ارائه خدمات مناسب و شایسته شهری به مردم این شهر تلاش مضاعف خواهد کرد.وی با اشاره به تعامل خوب شهرداری و مدیرعامل منطقه آزاد قشم برای حل مشکلات شهر قشم گفت: طی مدت کوتاه مسئولیت شهرداری قشم تلاش کرده ام با نگاه به منافع مردم برنامه های خود را پیش ببرم و اعضاء شورای شهر نیز با سعه صدر در این مسیر شهرداری قشم را همراهی کرده اند.

شهردار قشم ادامه داد: معتقدم بدون تعامل و تفاهم با منطقه آزاد قشم، شهرداری نمی تواند به تنهایی اوضاع شهر را سامان دهد و اکنون که یک مدیرعامل بومی و آشنا به منطقه و شهر قشم بر مسند مدیریت عالی جزیره نشسته، برای شهرداری بهترین فرصت است تا با ایجاد تفاهم و تعامل امور شهر را ساماندهی و پیش ببرد.

وی با تقدیر از رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم جهت پیشبرد اهداف شهرداری قشم گفت: اکنون بعد از سه ماه بررسی و مذاکره با دکتر مشیری، بسترهای اولیه تفاهم نامه بین این شهرداری و منطقه آزاد قشم فراهم شده و مردم نیز توقع دارند هر چه زودتر شهرداری برخی امور شهری را سریعاً ساماندهی کند.

ذاکری قشمی خاطرنشان کرد: با نگاه حداکثری به مطالبات نباید مردم را از خدمات محروم کرد و اعضاء محترم شورای شهر نیز قطعاً هدفی جز رضایت مردم ندارند و بدون حمایت آن ها نیز امور شهری را نمی توان به خوبی سامان داد.وی اظهار امیدواری کرد که شورای شهر قشم با همراهی موثر خود در انعقاد تفاهم نامه با سازمان منطقه آزاد اولین گام خدمت به مردم شریف قشم را به خوبی بردارد.

شهردار قشم در پایان زمینه های ایجاد تفاهم با منطقه آزاد قشم در امور شهری را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: نگاه مدیرعامل منطقه آزاد قشم حل مشکلات شهری است و همه ما باید این فرصت را مغتنم شمرده و به مرور به سمت تعامل همه جانبه پیش برویم .

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


× 7 = شصت سه