آخرین خبرها
توسط شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر قشم صورت گرفت: انتخاب اولین شهردار محله قشم

توسط شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر قشم صورت گرفت: انتخاب اولین شهردار محله قشم

رئیس شورا و شهردار قشم ، نشستی پیرامون مشکلات مردم محله سجادیه در مسجد امام رضا (ع) را برگزار کردند.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری قشم ، رستم گورانی طی این نشست گفت : متاسفانه در چندین سال اخیر با توسعه ای که شهر قشم با آن روبرو شده است محلات قشم به حاشیه رانده شده اند  و عملاَ از امکانات اولیه و خدماتی که باید برای آنها ارائه می شده محروم بوده اند .

وی با بیان وضوح و مشاهده فقر خدمات رسانی در سطح محلات گفت : شهرداری قشم بنا و سعی را بر این گذاشته است که بیشترین خدمات را در محلات بافت قدیم ارائه نماید.

ایشان همچنین به اهمیت آگاهی دادن مسئولین امر در رابطه با بیان مشکلات محلات از طرق شورا یاران را امری ضروری دانستند و گفتند : انتخاب شورایاران و شهردار محله یک امر ضروری برای اهالی محلات می باشد زیرا ارتباطی که ما با مردم محلات از این پس خواهیم داشت بیشتر در قالب بازدیدهای میدانی و برسی معضلات سطح محله می باشد و جزئیات بیشتر را شهردار محله و شورایاران در اختیار ما قرار می دهند . این همان مصداق کامل مدیریت پایین به بالاست و ما سعی در تقویت این ارتباط خواهیم داشت .

IMG_1934

وی همچنین ارائه خدمات به محلات سطح شهر را با اطلاع و پیگیری های شهردار محله و شورایاران امکانپذیر دانستند و گفتند : از این پس فقط این افراد هستند که پیرامون مشکلات محلات به نمایندگی از مردم هر محله با ما در ارتباط تنگاتنگی خواهند بود ، این افراد به نوعی نماینده شهردار در آسیب شناسی و رصد مشکلات مردم محله می باشد .

رستم گورانی گفت : انتظار مردم از شهرداری  خدمات رسانی است و ما نیز در این ارتباط انتظاراتی را از افراد ساکن در محلات خواهیم داشت و ان هم مشارکت انها در امورات مربوط به خدمات شهری است. این مشارکت می تواند در راستای بهبود امکانات و خدمات در محله های شهر باشد و هم در نظارت و حفاظت از آنها.

رستم گورانی ، گسترش فعالیت های فرهنگی و آموزش های شهروندی را لازمه به ثمر نشستن اهداف در تمامی حوزه های خدماتی دانستند و گفتند : فرهنگ سازی در استفاده از خدمات و حراست از آنها باید در قالب آموزش های شهروندی گسترش دهیم تا بتوانیم به تحقق هدف عالی خود که همانا توسعه پایدار محله ای است دست یابیم.

شهردار قشم در خصوص امنیت محله امام سجاد (ع) و سایر محلات نیز عنوان کردند و گفتند : نبود فعالیت های فرهنگی و همچنین فعالیتهای متعدد پایگاه بسیج در محلات یکی از معضلات می باشد در آینده ای نزدیک با بستر سازی های که قرار است با هماهنگی شورای اسلامی شهر قشم و همچنین ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم صورت پذیرد در این خصوص  به صورت جدی وارد عرصه خواهیم شد .

 IMG_1898

رستم گورانی در ادامه سخنان خود پیرامون معضلات و مشکلات محله ، در خصوص فعالیتهای ورزشی، فرهنگی و برگزاری جشن ها و اعیاد به شورایاران قول داد در کمترین زمان ممکن این مشکلات کاهش خواهد یافت.
در ادامه این جلسه شورایاران توسط ساکنان محله انتخاب ، که پس از انتخاب شورایاران آقای ابوالحسن راشدی نیز به عنوان شهردار محله از طرف شورایاران منتخب محله انتخاب شدند .

IMG_1938

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


5 − یک =