آخرین خبرها
تودیع و معارفه رئیس دانشگاه پیام نور در حضور شهردار

تودیع و معارفه رئیس دانشگاه پیام نور در حضور شهردار

مراسم تودیع دکتر غلامرضا زعیمی رئیس پیشین دانشگاه پیام نور قشم برگزار شد .

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری قشم ، به نقل از سایت سازمان منطقه آزاد قشم امیرعباس گلستانیان در آیین تودیع و معارفه رییس دانشگاه بین المللی پیام نور قشم، اعلام کرد: هم اکنون ۷۰ درصد رشته های دانشگاه های پیام نور کشور مربوط به رشته های مرتبط با علوم انسانی هستند و این دانشگاه در رده بندی ISC رتبه نخست دانش محوری را در بین دانشگاه ها کسب کرده است.

وی گفت: دریافت هزینه های کمتر از دانشجویان دانشگاه پیام نور نسبت به سایر دانشگاه های کشور، این دانشگاه را به دانشگاهی محبوب در بین مناطق محروم تبدیل کرده و دانشجویان می توانند با صرف ۲۰۰ میلیون ریال از مقطع کارشناسی تا دکترا را در این مرکز دانشگاهی تحصیل کنند.

رییس حراست دانشگاه پیام نور کشور ادامه داد: سیاست بومی گزینی این دانشگاه، امکان تحصیل برای دانشجویان در شهر محل سکونت خود را فراهم کرده تا رضایت خانواده ها و نگرانی آنان بابت دوری راه و مشکلات زندگی فرزندانشان برطرف شود.

وی برگزاری ۴۲۰ کرسی آزاداندیشی در سال ۹۳ را از مهمترین دستاوردهای این دانشگاه اعلام کرد و افزود: قرار گرفتن دانشگاه پیام نور در رتبه دوم فعالیت های قرآنی کشور و برپایی ۵۳۰ اردوی راهیان نور از جمله مهمترین فعالیت های فرهنگی این دانشگاه بوده است.

*** چهار هزار دانشجوی در دانشگاه پیام نور قشم تحصیل می کنند

رییس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان هم در این مراسم گفت: دانشگاه پیام نور واحد بین الملل قشم هم اکنون چهار هزار دانشجو دارد که بیش از نیمی از آنان، در بخش تحصیلات تکمیلی فعالیت می کنند.

صمد حمزه ای، اعلام کرد: با ایجاد رشته های مورد نیاز قشم از جمله رشته های دریایی و صنعتی باید از ظرفیت های موجود این منطقه استفاده بهینه کرد.

وی گفت: هم اکنون ۸۰ درصد نیازهای استادان دکترا توسط استان هرمزگان تأمین می شود و امیدواریم با استفاده از استادان مجرب بومی در این حوزه، با کاهش هزینه ها بتوانیم از نیروهای تحصیل کرده نیز بهره ببریم.

رییس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان یادآور شد: فضای آموزشی دانشگاه ها بخصوص دانشگاه های پیام نور باید برای فعالیت هرچه بهتر دانشجویان بهبود پیدا کند.

در پایان ضمن تقدیر از غلامرضا زعیمی رئیس پیشین دانشگاه پیام نور قشم، حسین هژبریان به عنوان سرپرست جدید دانشگاه بین المللی واحد قشم منصوب شد.

پیام نور   جزیره قشم جزیره دانشگاه پیام نور قشم دانشگاه قشم قشمی معارفهتودیع و معارفه

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ سه = 6