آخرین خبرها
تقدیر امام جمعه قشم از عملکرد شهرداری

تقدیر امام جمعه قشم از عملکرد شهرداری

تقدیر امام جمعه قشم از عملکرد شهرداری

در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان قشم ، حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان ، از عملکرد مثبت شهرداری قشم تقدیر و تشکر کردند .

به گزارش روابط عمومی شهرداری قشم ، حضرت حجت الاسلام والمسلمین رضا جوکار در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان قشم بمناسبت در پیش بودن ۱۴ تیر ماه روز شهرداری ها ، از عملکردهای مثبت شهرداری تشکر کردند و شهردار قشم را فردی انقلابی خطاب کردند .

محمد مسطوری قشمی طی مدت حضور خود در سمت شهردار پایه گذار بسیاری از خدمات به شهروندان بوده که تا به امروز کمتر به این نوع خدمات فرصت داده شده است. ایشان پس از انتصاب در تمامی حوزه های خدمت حضور خوب و در خوری داشته است که می توان این حضور را در حوزه های فرهنگی ، عمرانی ، ورزشی و اجتماعی مثال زد .

ساخت و تجهیز اماکن و بستر های  ورزشی در سطح شهر ، آغاز ساخت بزرگترین مجتمع فرهنگی با نام فرهنگسرای بزرگ خلیج فارس برای استفاده عموم مردم ، اجرای پیورس یکدست در سطح شهر خصوصا بازار قدیم شهر برای رفع تردد مسافرین و کسبه ، عملیات آسفالت در سطح محلات و خیابانهای اصلی شهر ، اتمام پروژه بزرگ زیباسازی بلوار خلیج فارس در چهار فاز ، اصلاح و احداث معابر در محلات بافت قدیم شهر ، تجهیز ماشین آلات برای اجرای عملیات واحد مدیریت شهری ، همراه و همکاری تنگاتنگ با گروهای فرهنگی و تشکلهای مردمی  و …

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*