آخرین خبرها
تجلیل از کارمندان زن به مناسبت روز زن در شهرداری قشم

تجلیل از کارمندان زن به مناسبت روز زن در شهرداری قشم

تجلیل از کارمندان زن به مناسبت روز زن در شهرداری قشم

به مناسبت ولادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) و گرامیداشت روز زن و مقام مادر ، از بانوان شهرداری تجلیل شد.

در  ابتدای این مراسم که در دفتر شهردار برگزار گردید، مسطوری با تقدیر از خدمات ارزنده بانوان شاغل در شهرداری به گوشه ای از توانمندی های آنها درامورات اداری و تخصصی پرداخت و گفت : بانوان شاغل در شهرداری جدا از وظیفه بزرگ مادری و تعلیم و تربیت فرزندان توانسته اند به خوبی در بخش های مختلف اداری و حتی مدیریت واحدها نقش ایفا کنند .

مسطوری قشمی با اشاره به سخنان امام راحل بر نقش و جایگاه  زنان در نظام انقلاب جمهوری اسلامی افزود: بر اساس فرموده حضرت امام (ره) زنان نه تنها نقش کمتری از مردان در پیروزی انقلاب نداشتند بلکه جلوتر از مردان بودند و تدام انقلاب هم نیازمند به حضور مؤثر زنان است.

وی در خصوص تصدی گری بانوان و محول کردن امورات به دست آنها بیان داشت : به فضل الهی در سال پیش رو  سعی بر این داریم که از نقش بانوان در پیشبرد اهداف بیشتر استفاده کنیم و بیشتر از مدیریت این قشر بهرهمند شویم و امید روشنی به این هدف داریم .

شهردارقشم با اشاره به الگوهای خدمت رسانی توسط بانوان در شهر قشم گفت : در حال حاضر هستند بانوانی که پست های مهم اجرای را در سطح شهرستان به راحتی اداره و راهبری می کنند که می توان آن را بعنوان یک سرمشق تلقی کرد .

در پایان این جلسه با اهداء هدیه ای توسط شهردار قشم از پرسنل های بانوی شاغل در این شهرداری تقدیر بعمل آمد ، لازم به ذکر است چهارنفر از بانوان شاغل در شهرداری قشم نیز جزء مدیران واحدهای اداری این نهاد  می باشند.

روز زن

اهداء خانم وثوق دادی خواه شهرداری قشم

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*