آخرین خبرها
به همت شورای اسلامی نخستین کمیسیون شهرستان قشم کلید خورد.

به همت شورای اسلامی نخستین کمیسیون شهرستان قشم کلید خورد.

نخستین کمیسیون شهرستان قشم در راستای انتخاب اعضاء کمیسیون برنامه بودجه عمران و کمیسیون فرهنگی و اجتماعی حقوقی شهرستان قشم برگزار گردید .

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری قشم ، علی رستمی ، رئیس شورای شهرستان قشم ضمن خیر مقدم و خوشامد گویی به حاضران در این جلسه گفت : حدود شش ماه از آغاز به کار این شورا می گذرد و با تلاش دوستان و همکاران دلسوز درشورای شهرستان قشم توانستیم گامهای موثری را در پیشبرد خدمت رسانی به مردم و شهروندان شهرستان قشم برداریم .

رستمی با اشاره به راه اندازی کمیسیونها در سطح شهرستان ، اظهار کرد  : انتخاب نوع کمیسیون بر عهده  شورای عالی استانها می باشد و تا به امروز توانسته ایم مجوز دو کمیسیون را بسته به نیاز شهرستان بگیریم البته در تلاشیم تا مجوز کمیسیون اقتصادی و حمایت از سرمایه گذاران را نیز اخذ نماییم .

وی اهمیت استفاده از فرهیختگان و متخصصان درقالب کمیسیونها را یک نعمت بزرگ دانست و افزود: کمیسیونها متشکلند از افراد فرهیخته و کاردان که بیشتر در کارهای نظارتی و برنامه ریزی و برنامه دادن به شورای شهرستان نقش دارند و ما مفتخریم که بتوانیم از هم فکری نخبگان شهرستان استفاده نماییم.

رستمی در ادامه گفت : برنامه ریزی های شورای شهرستان مختص به کل شهرستان بوده و این کمیسیونها نیز در رابطه با کل شهرستان تصمیمات را اتخاذ می نمایند.

  کمیسیون فرهنگی اجتماعی حقوقی متشکل شده از : آقای دکتر امینی ، آقای دکتر مشایخی ، آقای علی بازماندگان ، آقای عبدالخالق دریا نورد ، آقای عبدالقدوس معتمد ، آقای محمدشریف تازه ، آقای عبدالسلام انصاری ، آقای سید مسلم دریانورد ، آقای دکتر محمد شریف رنجبر ، آقای عبدالسلام انصاری ، آقای علی رستمی

رئیس کمیسیون : آقای عبدالخالق دریانورد

نایب رئیس کمیسیون : آقای دکتر مشایخی

دبیر کمیسیون : آقای محمد شریف تازه

کمیسیون برنامه و بودجه عمران شهری متشکل شده از : آقای امینی ، آقای بازیاری ، آقای پورمولوی ، آفای مهندس محمد زرنگاری ، آقای دکتر دریانورد ، آقای مشتاقی ، آقای ابراهیم ملاحی سوزایی ، آقای حسن دریانورد ، آقای دکتر ابراهیم رستم گورانی ، آقای زرنگاری ، آقای نانوایی ، آقای زبیری ، آقای داخته ، آقای صفاری

رئیس کمیسیون : آقای بازیاری

نایب رئیس کمیسیون : آقای دکتر ابراهیم رستم گورانی

دبیر کمیسیون : آفای مهندس محمد زرنگاری

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


× هفت = 56