آخرین خبرها
بزرگترین پارک محله ای قشم کلنگ زنی شد

بزرگترین پارک محله ای قشم کلنگ زنی شد

مراسم کلنگ زنی پروژه بزرگ ترین پارک محله ای قشم  با حضور شهردار ، اهالی محله بوستان و جمعی از مسئولین ادارات برگزار شد .

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری قشم ، رستم گورانی با اشاره به اهمیت احداث فضاهای تفریحی گفت :  ایجاد و ساخت فضاهاي تفريحي ومفرح براي پركردن اوقات فراغت خانوادها، یکی از اهداف اصلی شهرداری قشم در سال گذشته بوده و این هدف نیز در سال جدید همچنان جزء اولویت های اصلی شهرداری است .

رستم گورانی گفت : در سال دولت و ملت همدلی و هم زبانی ما شاهد همکاری تنگاتنگ میان مردم و خادمان آنها هستیم وی تصریح کرد : فضای که امروز ما می خواهیم به عنوان پارک محله ای کلنگ زنی کنیم قطعاً محقق نمی شد مگر با پیگیری های مکرری که عزیزان ما در شورایاران و شهردار محله بوستان انجام دادند .

شهردار قشم گفت : پارک محله ای بوستان به عنوان بزرگترین پارک محله ای شهرستان قشم در مساحت هشت هزار متر مربع است که سعی شده علاوه بر ایجاد فضای سبز بر گرفته از درختان بومی ، با ایجاد فضاهای متنوع جوابگوی کلیه مخاطبان این محله باشد .

رستم گورانی گفت : نصب آلاچیق ها ، ساخت سرویس های بهداشتی ، ایجاد فضاهای فرهنگی ، احداث پارک کودک با امکانات استاندارد و فضاهای ورزشی از جمله فضاهایی است که در طرح پارک شهرک بوستان دیده شده است .

شهردار قشم گفت : هزینه ساخت این مجموعه تفریحی تقریبا پنج میلیارد ریال در نظر گرفته شده و امیدواریم در مدت زمان هشت ماه این پارک به بهره برداری برسد ، این امر محقق نمی شود مگر با همکاری و مشارکت اهالی شهرک بوستان .

وی گفت : با مشارکت شهروندان در هر کدام از محلات بوستانهایی ایجاد شده و این رویکرد شهرداری و شورای شهر در ایجاد پارکهای محله ای از بازخورد مثبتی مواجه شده است .

IMG_1578 IMG_1584 IMG_1585 IMG_1591

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*