آخرین خبرها
بزرگترین پارک محله ای قشم افتتاح شد

بزرگترین پارک محله ای قشم افتتاح شد

همزمان با هفته دولت و با حضور مهندس اکرمی معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان و آقای مهندس دریانورد ریاست سازمان برنامه ریزی استان هرمزگان و همچنین جمعی از مدیران و مسئولین شهرستان  و جمعی از شهروندان قشمی افتتاح شد.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری قشم رستم گورانی در این مراسم گفت : خوشحالیم که در جهت رضایتمندی شهروندان توانسته ایم گامی برداریم . وی تصریح کرد : این اقدام در راستای دستیابی به توسعه پایدار محله ای صورت گرفته است .

شهردار قشم ضمن تشکر از مردم که طی مدت ساخت پارک هرگونه همکاری های لازم را با شهرداری انجام دادند ، افزود: بعد از افتتاح دقت مردم در حفظ و نگهداری از این پارک اگر بیشتر از مدیران و پرسنل شهرداری نباشد مطمئنم کمتر نخواهد بود .

وی همچنین به بیان ظرفیت های این پارک پرداخت و گفت : پارک فرهنگ بزرگترین پارک محله ای سطح شهر قشم می باشد با مصاحت نزدیک به یک هکتار که در مدت زمان کوتاه کمتر از دو ماه فعالیت شبانه روزی پرسنل شهرداری به بهره برداری رسید .

شهردار قشم پذیرش و استفاده هر نوع سلیقه و گروههای سنی از این پارک را یکی از شاخصه ها عنوان کرد و گفت : سعی شده که تجهیزات بکار رفته متناسب با استفاده و نیاز شهروندان باشد . وی تصریح کرد : این پارک با اعتباری بالغ بر هشت میلیارد ریال هزینه شده است .

گورانی گفت : این پارک علاوه بر فضاهای تفریحی با ایجاد زمینهای ورزشی مانند جاده سلامت و اسکیت ، زمین بسکتبال و فوتسال و همچنین نصب میزهای تنیس روی میز ، فوتبال دستی و میز شطرنج به فعالیت های ورزشی نیز توجه ویژه ای شده است .

  شهردار قشم در پایان گفت: خداوند را شاکریم که این پارک به بهره برداری رسیده زیرا قشم به فضاهای تفریحی نیاز دارد . وی افزود : همه ما  باید تمام تلاش خود را در تحقق توسعه پایدار و عدالت اجتماعی بکار ببندیم تا بتوانیم رضایت شهروندان در جهت ارائه خدمات به آنها ، جلب نماییم.

افتتاح پارک فرهنگ قشم افتتاح پیاک فرهنگ مراسم افتتاحیه فرماندارقشم   شیخ عبدالرحیم خطیبی دریانورد  مراسم افتتاحیه پارک اکرمی افتتاحیه امام جمعه قشم گروه ازوا قشم فرهنگ شورای اسلامی شهر قشم بوستان فرهنگ پیاده روی  مسئولین پیاده روی مسئولین قشم اهداء جوایز اهداء جوایز در پارک فرهنگ اهداء جوایز بسکتبال

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*