آخرین خبرها

بخشدار بخش مرکزی قشم منصوب شد

با حکم جاسم جادری استاندار هرمزگان میرهاشم خواستار به عنوان بخشدارجدید بخش مرکزی شهرستان قشم معارفه شد .

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری قشم ، عزت کمال زاده عباسی ، فرماندارشهرستان قشم در مراسم تودیع و معارفه بخشدار مرکزی این شهرستان با اشاره به اینکه تغییر و تحولات میتواند میدانی برای جوانان در عرصه ها باشد ، گفت : بخشدار سابق مرکزی با تلاش ها و تعاملات توانست مشکلات مردم را تا حدودی حل کنند که امید هست بخشدار جدید حل مشکلات راه را ادامه دهد .

وی با تقدیر از تلاش ۳۱ ماهه محمد جهینی در سمت بخشدار مرکزی قشم، برای میرهاشم خواستار نیز به عنوان بخشدار جدید آرزوی توفیق نمود.

در متن حکم بخشدارجدید بخش مرکزی شهرستان قشم که توسط استاندار هرمزگان صادر شده  ،  آمده است:

با استعانت از ایزد منان و با توجه به تجارب مفید جنابعالی به موجب این حکم به سمت بخشدار مرکزی شهرستان قشم منصوب می شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف قانونی در اجرای منویات مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) و تحقق اهداف و برنامه های دولت تدبیر و امید موفق باشید. توفیق جنابعالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه احدیت مسئلت دارم.

IMG_1459

مراسم تودیع و معارفه بخشدار بخش مرکزی قشم با حضور رستم گورانی شهردار ، پور مولوی رئیس شواری اسلامی شهر و همچنین  حجت اسلام رضاجوکار امام جمعه شهرستان قشم ، شیخ عبدالرحیم خطیبی امام جمعه اهل سنت قشم، عزت کمال زاده فرماندار شهرستان قشم، خلیل منتقمی فر مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری هرمزگان و رضا پوربابایی معاون اداره کل و به همراه دیگر مسئولین درسالن فرمانداری این شهرستان برگزار شد .

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


پنج + 5 =