آخرین خبرها

بحران زباله های قشم مدیریت شد .

به گزارش پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری قشم ، دوشنبه ۱۹/۱۲/۱۳۹۲ جلسه مدیریت بحران زباله های سطح شهر قشم به میزبانی شهرداری قشم برگزار شد .

این جلسه که به میزبانی شهرداری و با محوریت تعیین ساعات جمع آوری زباله ها و آشنایی مدیریت بازارها و مجتمع های تجاری  قشم با کارفرمای شرکت جمع آوری زباله سطح شهر برگزار گردید که دستاوردهای زیادی به همراه داشت .

شهردار قشم ضمن قدردانی از مدیریتهای مجتمع های تجاری قشم جهت شرکت کردن در این جلسه گفت :  بازارها و مجتمع های تجاری جزء اصلی ترین عنصر جذب توریست و گردشگران و همچنین فعالان اقتصادی می باشد و نظافت و پاکیزگی این گونه مکانها اهمیت زیادی دارد .

وی ضمن معرفی آقای رهنما مدیر عامل شرکت بوستان سبز از مدیرت های مجتمع های تجاری خواست تا با ایشان کمال همکاری را داشته باشند .

در ادامه آقای رهنما مدیر عامل شرکت بوستان سبز گفت : هدف نظافت شهر و سر و سامان دادن به مشکلات پیش آمده است و این شرکت تمامی تلاش خود را بکار خواهد بست تا بتوانیم تمامی امورات محوله را به نحو احسنت انجام دهیم .

مهندس جورکش مسئول امور شهری شهرداری با برشمردن روزهای پیش رو ، گفت : ساعت جمع آوری زباله ها در ایام تعطیلات نوروزی باید افزایش پیدا کند .

وی همچنین از خریداری باکسهای جمع آوری زباله ها خبر داد و گفت : تعداد ۳۰۰ باکس جمع آوری زباله توسط شهرداری خریداری شده و تا آخر هفته به شهرداری تحویل خواهد شد و بعد از جانمایی به مجتمع های تجاری تحویل داده می شود.

آقای محمد پور مسئول اصناف شهرداری نیز با ابراز خرسندی از برشمردن دستاوردهای این جلسه گفت : مدیریتهای مجتمع های تجاری باید تمام همت خود را بکار برند تا نوروزی زیبا و بیاد ماندی برای مسافرین عزیز در قشم رقم بخورد .    شهرداری قشم 022 شهرداری قشم 020 شهرداری قشم 017 شهرداری قشم 011

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


8 + = شانزده