آخرین خبرها
با راه‌اندازی میدان میوه و تره‌بار: قیمت میوه در قشم کاهش می‌یابد

با راه‌اندازی میدان میوه و تره‌بار: قیمت میوه در قشم کاهش می‌یابد

با راه‌اندازی میدان میوه و تره‌بار: قیمت میوه در قشم کاهش می‌یابد

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری قشم و به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر قشم چهل و هشتیمن جلسه شورای شهر با حضور اعضای شورا و معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری، و رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان قشم تشکیل شد.

در ابتدای جلسه محمدرفیع پورمولوی رئیس شورای اسلامی شهر قشم مطالبی در خصوص ضرورت احداث میدان میوه و تره‌بار در شهر قشم عنوان کرد و به تشریح اقدامات اولیه‌ی شهرداری در مورد جانمایی‌های مکان مورد نظر پرداخت.

در ادامه جاویدیان معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری گزارشی از جلسات فرمانداری که در این خصوص با سرمایه گذاران انجام شده ارائه کرد و از اعلام آمادگی سرمایه‌گذاران خبر داد‌.

جاویدیان گفت: مدیریت، نرخ‌گذاری و رساندن میوه با نرخ منطقی به دست مصرف‌کنندگان از وظایف شهرداری است تا از طریق احداث مکان‌های مناسب در سطح شهر رضایت مصرف‌کنندگان را با کاهش قیمت جلب کند.

وی افزود: با توجه به نقش جهاد کشاورزی، صنعت و معدن و تجارت در تنظیم بازار می‌توان با همکاری این ادارات در راستای حمایت از تولیدکنندگان استان بسیاری از اقلام مورد نیاز را از استان تهیه کرد که به دلیل کوتاهی مسیر کاهش قیمت‌ها را به دنبال خواهد داشت.

معاون عمرانی فرماندار ادامه داد: در کنار احداث میدان میوه و تره‌بار، بازار روز نیز شکل خواهد گرفت که می‌تواند انعکاس فرهنگی  اجتماعی بسیار خوبی در ارائه تولیدات و صنایع دستی قشم داشته باشد. وی در ادامه  به ضرورت افزایش نمایندگی‌های توزیع گاز در سطح شهر و ساماندهی خطوط تاکسی اشاره کرد.

در ادامه رهبری رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان قشم، از تمایل میوه‌فروشان در مشارکت و راه‌اندازی میدان میوه و  تره‌بار خبر داد؛ وی راه‌اندازی بازار روز را به عنوان مکمل این پروژه در مکان قابل دسترس مردم به عنوان یک موفقیت برشمرد.

در پایان جلسه، اعضای شورای اسلامی شهر قشم از تلاش فرمانداری و شهرداری در راستای خدمات‌رسانی بهتر به شهروندان با ایجاد میدان میوه و تره‌بار و بازار روز قدردانی کردند؛ به اعتقاد اعضای شورای شهر اجرای این پروژه نیازمند مکان‌یابی مناسب و جلسه مشترک شهرداری با سرمایه‌گذاران است تا پس از مطالعه لازم در زمینه‌های مختلف در رابطه با موضوع جهت تصمیم‌گیری به شورای شهر ارائه شود.

IMG_2331 IMG_2325 IMG_2336

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ چهار = 8