آخرین خبرها
با حضور مسئولین آئین نواختن زنگ انقلاب انجام شد

با حضور مسئولین آئین نواختن زنگ انقلاب انجام شد

به نقل از  پایگاه خبری امامت قشم حجت الاسلام والمسلمین رضا جوکار در آئین نواختن زنگ انقلاب در مدرسه شهید جهان آرا شهر قشم که با حضور جمعی از مسئولین، دانش آموزان، اولیا و مربیان برگزار شد، اظهار کرد: فاطمه(س) و فاطمیه محور وحدت و همبستگی امت اسلام است.

جوکار با بیان اینکه حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها بعنوان دختر پیامبر اعظم(ص) و برترین بانوی عالم، همچون سایر ائمه اطهار(ع) محور وحدت جهان اسلام می باشد، افزود: خمینی کبیر(ره) از فرزندان آن حضرت(س) به تاسی از زهرای مرضیه(س)، در این دوران ملت ایران را حول محور وحدت قرآن و اهل بیت گرد آورده، انقلابی را بوجود آورد که محور وحدت جهان اسلام شده است.

امام جمعه شهرستان قشم تصریح کرد: امروزه نیز رهبر معظم انقلاب منادی وحدت در جهان می باشد و بر همگان لازم است گفتار، رفتار و اقداماتشان در راستای تقویت وحدت باشد.

حجت الاسلام والمسلمین جوکار با بیان اینکه امام راحل حس خودباوری و اعتماد به نفس را در ملت ایران احیاء نمود، ادامه داد: احیاء این حس زیربنای تمام دستاوردهای انقلاب می باشد و شکوفایی علمی کشور نمونه ای از دستاوردها است.

وی اضافه کرد: در هم شکستن هیمنه پوشالی آمریکا توسط ملت های مختلف و ایجاد جرأت در مظلومین جهان برای دفاع از حقوقشان از دیگر ثمرات ارزنده انقلاب اسلامی ایران می باشد.

امام جمعه شهرستان قشم دانش آموزان را امید و آینده انقلاب دانسته، تاکید کرد: دانش آموز انقلابی باید با همت و پشتکار از تمامی لحظات عمر خود بهره گرفته، فاتح قله های افتخار باشد.

دانش آموزان این مدرسه با ساخت سنگر و نصب ماکت هواپیمای ایر فرانس حامل حضرت امام خمینی (ره) به زیبایی دوران انقلاب و لحظه ورود بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به میهن را به تصویر کشیده بودند که مورد تقدیر امام جمعه شهرستان قرار گرفت. همچنین گروه سرود فجر فاطمی متشکل از دانش آموزان دختر مقطع ابتدایی هدایایی را به رسم یادبود از ایشان به یادگار دریافت کردند.

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


7 − = یک