آخرین خبرها
با انتخاب اهالی ، رضایی دهمین  شهردار محله قشم شد

با انتخاب اهالی ، رضایی دهمین شهردار محله قشم شد

در نشست انتخاب شورایاران و شهردار محله صاحب الزمان (عج) ، بر اجرایی شدن بهسازی معابر محلات تاکید شد .

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری قشم رستم گورانی در نشست انتخاب شورایاران و شهردار محله صاحب الزمان (عج) گفت : بازخورد مثبت بازدیدهای محلات به دست مسئولین اجرایی شهر ، زمانی مثمر ثمر خواهد شد که در رفع و حل مشکلات و معضلات محلات ، حضور در صحنه و مشارکت اهالی وجود داشته باشد . وی افزود : انعکاس مشکلات و معضلات محلات از طریق شورارایان و شهردار محله با سایر نهادهای اجرایی می تواند زمینه حل مشکلات محلات از سوی شورایاران محلات می باشد  .

رستم گورانی گسترش فضاهای فرهنگی ورزشی را از اولویت های شهرداری قشم در محلات عنوان کرد و گفت : متاسفانه در محلات بافت قدیم به دلیل تراکم منازل مسکونی و نبود زمین خالی نمی توان این گونه فضاها را در برخی از محلات گسترش داد ولی ایجاد و گسترش فضاهای فرهنگی و همچنین فضاهای ورزشی از اولویت های شهرداری به شمار می آید .

شهردار قشم ضمن یاد آوری مشکلات محله در بازدید از محله صاحب الزمان(عج) گفت : شهرداری قشم ضمن انجام مصوبات قبلی در بازدید میدانی از این محله ، فضاهای ورزشی این محله را تجهیز کرده که در ایام ماه مبارک رمضان شاهد استفاده از این فضا توسط ورزشکاران  محله بودیم و همین در تجهیز و آماده سازی پارک ایثار این محله نیز اقداماتی صورت گرفته است .

در ادامه جلسه ازمیان کاندیداهای شورایار ، اهالی محله صاحب الزمان (عج) ، آقایان رضا رضایی ، غلام شعبانی ، مصیب راشدی ، ایوب واقفی ، وحید بهزادی و علی رضایی بعنوان شورایاران محله انتخاب و آقای رضا رضایی نیز بعنوان شهردار محله از طرف شورایاران برای مدت یک سال انتخاب شد .

شهردار قشم در پایان ضمن تشکر از اهالی محله بواسطه حضورشان در این مراسم بر همکاری شهروندان با اعضای شورایاران و شهردار محله تاکید کرد و گفت : امید است با کمک و همکاری خود اهالی و شهروندان بتوانیم محلاتی آباد و برخوردار از شاخصه های توسعه پایدار باشیم تا بواسطه این محلات توسعه یافته ، شهری برخوردار از تمام امکانات و خدمات داشته باشیم .

IMG_9517 IMG_9545 IMG_9553 IMG_9563 IMG_9566 IMG_9587 IMG_9594 IMG_9605 IMG_9615 IMG_9645 IMG_9673 IMG_9702

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*