آخرین خبرها

بازدید فرماندار و شهردار قشم از نمایشگاه منوی غذایی رمضان

در آستانه ماه مبارک رمضان دانشگاه علمی کاربردی شهرداری قشم نمایشگاه منوی غذایی رمضان را در روزهای۲۴ و ۲۵ خرداد ماه در مجتمع تجاری سیتی سنتر ۲ برگزار کرد .

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری قشم این نمایشگاه جهت آموزش و تشویق هنرمندان آشپزی برگزار و در بخشهای مختلف میزبان علاقمندان بود .

خانم مدنی سرپرست دانشگاه علمی کاربردی شهرداری قشم  هدف از برپایی این نمایشگاه را فرصت آفرینی در بخش آشپزی دانست و گفت : جدا از بخش آموزش در زمینه مشاوره نیز برنامه هایی در حال اجرا می باشد .

وی گفت : فروش و توزیع غذاهای سنتی علاقمندان شرکت کننده در این نمایشگاه صورت می پذیرد که ۷۰درصداز درآمد آن به خود علاقمندان پرداخت می گردد .

در این نمایشگاه آموزش های ویژه ای مثل آشپزی ویژه کودکان  ، شیرینی پزی و همچنین مشاوره تب سنتی به صورت رایگان داده شد .

فرماندار و شهردار قشم نیز از فعالیت های انجام شده در این نمایشگاه بازدید بعمل آوردند

شهردار قشم در حاشیه بازدید این نمایشگاه هدف از برگزاری آن را آشنایی با رشته های دانشگاه علمی کاربردی و آموزش نیروی کار آفرین در بخشهای مختلف و ایجاد فرصتهای اشتغال در بازار کار عنوان کرد .

رستم گورانی اظهار داشت : با برگزاری چنین نمایشگاههایی در نقاط مختلف شهر قشم از یک سو می توان در جهت ایجاد فرصتهای اشتغال نقش آفرینی کرد و از سوی دیگر ظرفیت های مرکز علمی کاربردی شهرداری قشم به علاقمندان تحصیل و آموزش در بخشهای مختلف فراهم نمود .

فرماندار قشم نیز ادامه این کار را سبب ایجاد شادابی و نشاط در جامعه محلی عنوان کردند و گفت : انجام چنین فعالیت هایی می تواند به صورتهای مختلف به ایجاد زمینه اشتغال و کار آفرینی منجر شود البته این امر با همیاری و همکاری در تمام دستگاههای اجرایی شهرستان اجرایی خواهد شد .

نمایشگاه کوچولو شهردارقشم علمی کاربردی کیک میگو فرماندار قشم دانشجو خردسالان شهردار آش آشپزی آموزش پزشک

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*