قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / اخبار / بازدید فرماندار محترم از شهرداری در روز شهرداری ها

بازدید فرماندار محترم از شهرداری در روز شهرداری ها

فرماندار شهرستان قشم گفت: شهرداری در قامت یک نهاد مدنی با نگاهی جامع و مردم محور می تواند به تربیت شهروندانی مشارکت جو و همراه در مسیر پیشرفت و توسعه کمک کند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، علیرضا نصری در آئین تقدیر از برگزیدگان مسابقات فرهنگی ویژه روز شهرداری با بیان اینکه؛ توسعه شهری تنها با فعالیت عمرانی محقق نمی شود، افزود:  مدیران کلان نگر می‌توانند با استفاده از ظرفیت شوراهای اسلامی و شورایارها و از طریق آموزش شهروندان مشارکت جو، توسعه شهری را  در ابعاد مختلف محقق سازند.

نصری ادامه داد: توسعه فضای سبز، سرانه ورزشی، اصلاح و آسفالت معابر از جمله شاخص های توسعه شهری است که پرداختن به بخش یا بخش هایی از آن را نمی توان به عنوان توسعه متوازن شهری قلمداد کرد.

فرماندار شهرستان قشم با تاکید بر استفاده از ظرفیت اجتماعی، سرمایه های فکری و نخبگان حوزه های مختلف اظهار داشت: توسعه و تقویت مشارکت مردم به جلب اعتماد، همراهی و افزایش میزان همدلی و روحیه مراقبت شهروندان از


کمک شایانی خواهد کرد.

نصری در بخش دیگری از گفته های خود ضمن تقدیر از خدمات شهرداری شهر قشم و ارزشمند خواندن فضای وفاق و همدلی موجود، توسعه ارتباط و تعامل با سازمان منطقه آزاد به عنوان مجموعه تاثیر گذار و بسیار موثر در توسعه شهری را ضروری ذکر کرد و بویژه نگاه تعاملی و برنامه های کارشناسانه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد را شایسته قدردانی بر شمرد.

درباره ی روابط عمومی

مطلب پیشنهادی

بازدید شهردار از ایستگاه ضدعفونی خودروهای درون شهری

اقدامی متفاوت از شهرداری قشم ، برپایی ایستگاه ضدعفونی خودروی‌های درون شهری در ادامه اقدامات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

61 + = 66