آخرین خبرها

بازدید شهردار قشم از ششمین نمایشگاه قرآنی

نمایشگاه قرآنی شهر قشم تا دوم مرداد ماه دایر می باشد ، در این رویداد مهم حوزه فرهنگ قرآنی شش ناشر خارجی از کشورهای مصر، سوریه، لبنان، ترکیه، پاکستان و امارات متحده عربی حضور دارند و حدود سه هزار عنوان کتاب در حوزه های مختلف دینی، قرآنی و مذهبی به علاقمندان ارایه می شود.

غرفه ویژه عفاف و حجاب این نمایشگاه با ارائه بیش از ۳۰ نوع چادر ملی و چادرهای ویژه بانوان جزیره قشم یکی از مهمترین بخش های این نمایشگاه است که با دوخت رایگان چادرها همانند سال های گذشته با استقبال مردم همراه خواهد شد.

عرضه گسترده آثار مرتبط با کودک و نوجوان در قالب سی دی و کتب، قلم ها و دستگاه های دیجیتال قرآنی، کارهای قرآنی روی چرم، انواع تابلو فرش های قرآنی، محصولات و صنایع قرآنی در حوزه های معرق، منبت، لوسترهای قرآنی، حکاکی آثار قرآنی بر روی انگشتر و برپایی غرفه عفاف و حجاب از بخش های جانبی این نمایشگاه است.

در ششمین نمایشگاه و جشنوراه قرآنی قشم ۹۰ ناشر در حوزه کودک با دو هزار و ۵۰۰ عنوان کتاب حضور دارند و ۱۷ موسسه قرآنی نیز محصولات خود را ارایه می کنند.

۱۱۴ اثر نفیس خوشنویسی با خط ثلت و نثر، ۱۱۴ تابلوی تصویرگری با موضوع قرآن به روایت تصویر، ۴۰ اثر برگزیده نمایشگاه های قرآنی کشور در سال جاری و ۲۰ اثر نفیس از عکاسان برگزیده کشور در زمینه کاربرد آیات قرآنی در معماری مساجد نیز به معرض دید علاقمندان گذاشته شده است.

رستم گورانی شهردار قشم گورانیشهردار قشم

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


− دو = 1