آخرین خبرها

بازدید شهردار قشم با استقبال اهالی محله آل کمال

به گزارش واحد خبری روابط عمومی شهرداری قشم ، دکتررستم‌گورانی عصر روز یک‌شنبه هجدهم آبان‌ماه، در معیت کارشناسان و مسئولین، از محله آل کمال واقع در بافت قدیم شهر قشم بازدید کرد.

شهردار قشم در حاشیه بازدید از محله آل کمال در جمع خبرنگاران گفت: مسائل و مشکلاتی که در بازدیدهای میدانی از محلات با آن مواجه هستیم، بر حسب ویژگی‌های خاص در هر محله متفاوت بوده که بر اساس این تفاوت‌ها ضمن شناسایی چالش‌ها، تدابیر لازم اندیشیده می‌شود.

رستم‌گورانی در تشریح چالش‌ها و اهم مشکلات محلات شهر قشم به خبرنگاران گفت: بخشی از مشکلات محلات مربوط به بحث تنظیف شهری است که خوشبختانه در محله آل کمال با توجه به همکاری و مشارکت مردمی، در این زمینه مشکلی وجود ندارد. وی آب‌های سطحی را یکی از مشکلات محلات شهر قشم ذکر کرد که در این محله نیز مردم از آن رنج می‌برند. رستم‌گورانی بخش دیگر مشکلات محلات را مربوط به آسفالت معابر، سد معبر، فاضلاب‌های خانگی، نخاله‌های ساختمانی و روشنایی معابر ذکر کرد که محله آل کمال نیز کمابیش با آن مواجه است.

وی با اشاره به اینکه بخشی از این بازدیدهای میدانی با حضور کارشناسان و مسئولین ادارات و سازمان‌ها انجام می‌شود، گفت: در این بازدیدها ضمن رصد و شناسایی مشکلات، متعاقباً نسبت به ساماندهی آن‌ها اقدام خواهد شد. وی تبیین کرد: هدف از بازدیدهای میدانی در محلات، جلب مشارکت عمومی و تشریک مساعی مردم محلات در امور مربوط به هر محله است.

شهردار قشم در تشریح کمبودها و مشکلات محله آل کمال به کمبود فضاهای ورزشی، پارک محله‌ای، مشکلات فاضلاب و آب‌های سطحی اشاره کرد و گفت: ساخت و سازهای غیرمجاز و شیب‌های تند، مانع حفر چاه‌های فاضلاب در این محله بوده که باعث مشکلات بهداشتی برای ساکنین شده است.

ایشان در پایان از انتخاب شهردار محله و شورایاران محله آل کمال در شامگاه چهارشنبه هفته جاری خبر داد.

 IMG_5177 IMG_4558 IMG_5118 IMG_4529

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ هفت = 14