آخرین خبرها
ایفای نقش شهرداری قشم در ماه رمضان در راستای گذران اوقات فراغت

ایفای نقش شهرداری قشم در ماه رمضان در راستای گذران اوقات فراغت

رمضان ۹۴ در محلات شهر قشم به لحاظ گذران اوقات فراغت ، حال و هوای دیگری داشت .

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری قشم ، رستم گورانی گفت : یکی از اهداف شهرداری در ماه مبارک رمضان ایجاد فضایی جهت گذران اوقات فراغت شهروتدان و انجام فعالیت های ورزشی در کنار عباداتت ویژه این ماه بوده است .

وی گفت : به یاری خداوند در ماه رمضانی که گذشت ، شهرداری قشم با ایجاد و تامین زیرساختهای لازم جهت انجام ورزش و ایجاد تشکلهای ورزشی در محلات بافت قدیم نقش بسزایی را در این امور بر عهده داشت .

رستم گورانی گفت : مشارکت و برگزاری مسابقات فوتسال در چند رده سنی ، تنیس روی میز و مسابقات طناب کشی محله ای ، از فعالیت شهرداری قشم در ماه مبارک رمضان بود .

وی گفت : در راستای ایجاد تحرک و نشاط و شادبی در محلات قشم ، زمین های ورزشی محله ای آماده سازی گردید و همچنین در پارکها نیز زمینه تفریح و سرگرمی و ایجاد ورزشهای سبک فراهم شد .

شهردار قشم با تشریح فعالیت های ورزشی شهرداری در ماه مبارک رمضان گفت : با آماده سازی زمین های ورزشی در محلات مسابقات مختلفی در زمین های ورزشی در محلات مسابقات مختلفی در زمین های ورزشی چاه تنگو ، شهید رضایی ، زیرانگی و مسابقات دیگر در محلات کوهه ای ، سجادیه و صبا برگزار گردید که این امر تا کنون در ماه مبارک رمضان در شهر قشم کم سابقه بوده است . وی تصریح کرد : شهرداری در راستای ترویج وحدت و مشارکت محلات فعالیتهای ورزشی را توسعه داده و در این راستا برای سایر فصول سال برنامه ریزی انجام خواهد داد .

در پایان مسابقات به رسم یادبود از تیم های برگزیده در فعالیت های ورزشی تقدیر به عمل آمد .

شهرداری قشم ورزشی زیرانگی ها زمین ورزشی شهید رضایی زمین ورزشی چاه تنگو جوایز چاه تنگو بازی های رمضان اهداءجوایز اختتامیه افراد نونحال ورزشکلر اهداءجوایز محله چاه تنگو

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


سه + 2 =