آخرین خبرها
اولین دیدار شهردار قشم با مدیر عامل سازمان منطقه آزاد در سال جدید

اولین دیدار شهردار قشم با مدیر عامل سازمان منطقه آزاد در سال جدید

اولین دیدار شهردار قشم با مدیر عامل سازمان منطقه آزاد در سال جدید

در جلسه شهردار قشم با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد بر اجرایی شدن چهار طرح مشترک تاکید شد .

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری قشم ، مسطوری ضمن ابراز قدردانی و خرسندی از دیدگاههای مثبت مدیرعامل سازمان منطقه آزاد نسبت به برخورداری شهر به امکانات و تجهیزات رفاهی و طرح های توسعه ای ، گفت : در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری به سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل مزین است شهرداری نیز اقداماتی در خصوص توسعه ای شهر در سال جاری ، برنامه ریزی و در دست اقدام دارد .

 وی با اشاره به عملیاتی کردن چهار طرح مشترک در سال جاری گفت : طرح هایی نظیر احداث پایانه مسافربری ، احداث میدان میوه و تره بار ، ساماندهی شهربازی و احداث پارک ساحلی در مجاورت بلوار هرمز می تواند بعنوان طرح های مشترک بین شهرداری قشم و سازمان منطقه آزاد رقم بخورد .

شهردار قشم با اشاره به ضرورت اجرای طرح بافت فرسوده شهر قشم گفت : در اجرایی شدن این طرح شهرداری می تواند نقش عمده ای را ایفاد کند .

حمیدرضا مومنی با بیان همکاریها دو جانبه در توسعه عمران شهری در این جلسه گفت : قطعاً اجرای طرح بافت فرسوده شهر قشم کمک قابل توجهی به بهبود روند توسعه شهری خواهد کرد وبلاتکلیفی ها را در این حوزه از بین می برد .

وی با اشاره به نقش شهرداری در اجرای طرح فوق تصریح کرد : این طرح آماده است و لزوماً حوزه تصمیم سازی و تصمیم گیری می بایست  شهرداری قشم ، سازمان منطقه آزاد و پیمانکار بعنوان عامل سوم باشد ، ضمن اینکه شهروندان نیز باید آماده پذیرش این طرح باشند .

مومنی با اشاره به انجام برنامه های عمرانی در سطح شهر بیان داشت :  ورودی شهر علاوه بر طرح کمپینگ ایران زمین در حاشیه آن نسبت به ایجاد اولین کارتینگ مجهز با همکاری شهرداری قشم اقدام خواهد شد همچنین نسبت به افزودن وسایل رفاهی برنامه های قابل توجهی تدارک دیده شده است .

مهندس مومنی در خصوص اجرای طرح های مشترک سازمان منطقه آزاد و شهرداری قشم بخصوص احداث پارک بزرگ ساحلی قشم در مجاورت بلوار هرمز تاکید کرد. ایشان همچنین با واگذاری زمینی جهت احداث دانشگاه علمی کاربردی شهرداری قشم اعلام آمادگی کردند .

IMG_5405IMG_5403

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*