آخرین خبرها
اولین مانور آتش نشانی در شهرداری قشم

اولین مانور آتش نشانی در شهرداری قشم

شهردار قشم از نصب شیرهای آتش نشانی در محلات بافت قدیم بویژه بازار قدیم خبر داد .

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری قشم اولین مانور امداد و آتش نشانی  در حضور شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر قشم برگزار شد .

در پی این بازدید شهردار قشم ضمن قدردانی از زحمات آتش نشانان واحد خدمات شهری ، بر تقویت قوای جسمی و آمادگی هرچه بیشتر در خصوص کمک به شهروندان در حوزه آتش نشانی تاکید کرد و گفت : برای ارائه عملکرد مثبت و هرچه بهتر به مردم باید در زمینه آموزشهای تخصصی تلاش بیشتری شود .

رستم گورانی همچنین با اشاره به ماشین آتش نشانی خریداری شده توسط شهرداری را گامی مهم در ارتقای سطح خدمات رسانی به شهروندان عنوان کرد . وی همچنین در این بازدید گفت : تلاش ایثارگرانه آتش نشانان واحد خدمات شهری در مانور عملیات امداد و نجات در جهت آموزش و نجات جان شهروندان قابل تحسین است و ارائه خدمات هرچه بهتر و با کیفیت به شهروندان امری لازم و ضروری است .

ایشان همچنین از روند جدید ارائه خدمات اطفاء حریق در سطح محلات بافت قدیم شهر قشم یاد کرد و گفت : بافت قدیم شهر قشم به دلیل معابر تنگ و  باریک ، از معضلات جدی در بحث خدمات رسانی به مواقع خطر و آتش سوزی امکان است به همین دلیل تا بهسازی و نوسازی این بافت ، نصب شیرهای آتش نشانی بویژه در محدوده بازار قدیم می تواند ضریب امنیت این فضاها را بالا ببرد ؛ وی تصریح کرد در صدد آن هستیم با نصب شیرهای آتش نشانی در محلات بافت قدیم بویژه محدوده بازار قدیم قشم گامی مهم در عرصه خدمات رسانی به شهروندان ارائه دهیم .

رستم گورانی گفت : شهرداری قشم نظر دارد در برنامه های آینده خود ، جهت ارائه خدمات بهتر در محلات شهر قشم ایستگاه دوم آتش نشانی را راه اندازی نماید ؛ وی در ادامه گفت : شهر قشم به دلیل وجود ساختمانهای بلند مسکونی و تجاری امکانات مناسب در حقوق اطفاءحریق را نداشته بنابر این همکاری و همت تمام دستگاههای اجرایی می طلبد که به این امر مهم  توجه خاص و  تلاشی ویژه ای را به کار بندد .

در پایان این مانور ، رستم گورانی به همراه پورمولوی رئیس شورای اسلامی شهر قشم از امکانات ماشین آتش نشانی تازه خریداری شده توسط شهرداری بازدید بعمل آوردند .

دود آتش آتش آمبولانس محار آتش اطفاء حریق خاموش کردن آتش شهردار قشم کپسول آتش نشانی امداد و نجات امکانات ماشین آتش نشانی ماشین آتش نشانی ماشین آتش نشان

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ نُه = 15