قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / اخبار / افتتاح پارک خطی به دست استاندار هرمزگان

افتتاح پارک خطی به دست استاندار هرمزگان

رحیمی هلری : تلاش برای کسب رضایت شهروندان تا آخرین روز خدمت ادامه دارد
پارک بزرگ خطی شهر قشم توسط استاندار ، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و مسئولان استان هرمزگان افتتاح گردید .
به گزارش روابط عمومی شهرداری قشم رحیمی هلری در حاشیه مراسم افتتاحیه پارک بزرگ خطی شهر قشم ضمن تقدیر از حضور شهروندان گفت : بی شک حضور گرم شهروندان در مراسم های افتتاحیه ، روحیه بخش و دلگرم کننده است . وی افزود : از همه شهروندان که در مراسم افتتاحیه پارک بزرگ خطی حضور بهم رساندند کمال تشکر را دارم.
شهردار قشم بیان داشت : کمال تقدیر و تشکر دارم از حضور استاندار معزز و محترم که با وجود مشغله های فراوان قبول زحمت کردند و خود را به مراسم افتتاحیه رساندند تا شاهد خدمت رسانی نیروهای تحت امرشان در جهت عمران و آبادانی شهر قشم باشند .
رحیمی هلری افزود : حضور نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ، در مراسم افتتاحیه ، دوشادوش شهروندان مایه سرافرازی بود که جا دارد صمیمانه ترین تقدیرها را از آن جنابان بکنیم . وی گفت : همچنین از فرماندار محترم شهرستان قشم که همواره مجموعه شهرداری را حمایت می کردند و با حضورشان در مراسم افتتاحیه سرافرازمان کردند کمال قدردانی را دارم .
ایشان حمایت ها و راهبری های اعضای شورای اسلامی شهر قشم را راه گشا عنوان کرد و گفت : از اعضای محترم شورای اسلامی شهر قشم که با پیگیری های مستمر خود و همچنین با حمایت ها و راهبری ها ، در کنار بنده و مجموعه شهرداری بودند تقدیر و تشکر را دارم .
شهردار قشم افزود : در خدمت رسانی و خدمات رسانی به شهروندان هیچگاه دستگاهی سعی در قرق عمل خویش در شهر قشم نبوده و نیست که جا دارد صمیمانه ترین تشکر ها را از نیروی خدوم دولت جناب آقای مهندس مومنی مدیر عامل محترم و رئیس هئیت مدیره سازمان منطقه آزاد قشم کنیم چرا که از ابتدای شروع پروژه تا حصول نتیجه و پایان کار پیگیر بودند .
رحیمی هلری رضایت شهروندان را در گروه خدمت صادقانه بیان داشتند و گفت : تلاش برای کسب رضایت مردم و شهروندان تا آخرین لحظه خدمت ادامه دارد و برنامه های زیادی برای بهبود فضاهای عمرانی و فرهنگی شهر قشم با حمایت های اعضای محترم شورای شهر در پیش است .

درباره ی روابط عمومی

مطلب پیشنهادی

بازدید شهردار از ایستگاه ضدعفونی خودروهای درون شهری

اقدامی متفاوت از شهرداری قشم ، برپایی ایستگاه ضدعفونی خودروی‌های درون شهری در ادامه اقدامات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + = 20