آخرین خبرها
افتتاح ساختمان شهرداری قشم به دست استاندار

افتتاح ساختمان شهرداری قشم به دست استاندار

طی مراسمی، آیین با شکوه بهره برداری از ساختمان اداری شهرداری قشم با حضور استاندار ، فرماندار ، رئیس سازمان مدیریت برنامه ریزی استان ،امام جمعه شهرستان و امام جمعه اهل سنت شهر قشم ،شهردار ، اعضای شورای اسلامی شهر و همچنین جمعی از مردم و مسئولین  برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری قشم رحیمی هلری در حاشیه  مراسم افتتاحیه ساختمان شهرداری گفت : این پروژه به همت و با تلاش همه جانبه و بی وقفه عوامل اجرایی شهرداری و پیگیری های شورای اسلامی شهر به منظور ایجاد فضای کافی برای فعالیت قسمت های مختلف اداری و کارکنان و همچنین تکریم ارزنده اباب رجوع ساخته شده است. وی افزود : ازاهداف دیگر ساختمان اداری جدید ، ایجاد فضاسازی مناسب جهت ارتقای عملکرد مجموعه شهرداری قشم است .

شهردار قشم بیان داشت : پروژه ساختمان جدید با صرف هزینه ای بالغ بر چهل و هفت میلیارد ریال اعتبار در زمینی به مساحت سه هزار متر مربع در ۴ طبقه احداث شده است . وی افزود : نمای بیرونی ساختمان شهرداری یکی از جاذبه های بصری است که به سبک بومی طراحی شده است .

رحیمی هلری با اشاره به روند اجرایی این پروژه افزود : از ابتدای سال ۹۵ ساخت این پروژه شروع شد و در حالی از اول شهریور ماه ۹۶ تحویل گرفتیم که حدود ۵۰ درصد پیشرفت کار داشت . ایشان افزودند :  با تلاش همکاران و پیگیری های مستمراعضای شورای اسلامی شهر، در کمتر از شش ماه توانستیم این ساختمان را به بهره برداری برسانیم .

شهردار قشم گفت : یکی از ویژگی های منحصر به فردی که ساختمان جدید شهرداری قشم دارد ، ایجاد فضای نمایشگاهی است که پشت در بام ساختمان شهرداری با چشم اندازی عالی برای گروه های مردم نهاد یا فعالان فرهنگی جهت برپایی نمایشگاه تعبیه شده است .

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*