آخرین خبرها
اعطای گردن آویز قهرمانی تیم جبیر ، به دست شهردار قشم

اعطای گردن آویز قهرمانی تیم جبیر ، به دست شهردار قشم

اعطای گردن آویز قهرمانی تیم جبیر ، به دست شهردار قشم

مسابقات قهرمانى لیگ برتر بسکتبال استان هرمزگان درحضور مسئولین و علاقه مندان به این رشته ورزشى باقهرمانى تیم جبیرقشم به پایان رسید .

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری قشم در حاشیه برگزاری مسابقه فینال لیگ قهرمانی بسکتبال استان  هرمزگان ، مسطوری قشمی بر ضرورت توسعه فضا ها و اماکن ورزشی در سطح شهر تاکید کرد .

شهردار قشم ضمن برشمردن ساخت زمینهای مخصوص ورزش بسکتبال در سنوات گذشته به دست این شهرداری گفت : پایه گذاری تمامی ورزشها خصوصا ورزشهای نو ظهور در شهر قشم برای ما از اهمیت ویژه ای برخوردار است . وی افزود : شهرداری جدا از بستر سازی فضاهای ورزشی اقدام به ساخت زمین های ورزشی رو باز مختص به ورزش بسکتبال در مجاورت بوستان فرهنگ و پارک معین و همچنین جهت گسترش این رشته ورزشی نسبت به نصب پایه حلقه بسکتبال در برخی از مدارس شهر اقدام کرده است .

مسطوری قشمی با اشاره به افتتاح سالن چند منظوره شهدای خلیج فارس در آینده ای نزدیک گفت : امید آن را داریم که با افتتاح سالن چند منظوره شهدای خلیج فارس در آینده ای نزدیک ، علاقه مندان رشته ورزشی بسکتبال بهره های لازم را ببرند .

در پایان این مسابقه که با برتری جبیر قشم همراه شد به دست شهردار قشم و دیگر مسئولین شهرستان از ورزشکاران برتر تقدیر بعمل آمد .

درباره‌ی روابط عمومی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


7 − شش =